Компанію «Левада» можна назвати новатором на ринку заморожених напівфабрикатів. Девіз компанії – «Якість без компромісів!».🥠🍜Інноваційний підхід дозволив завоювати перше місце на ринку нашої країни, адже важко знайти людину, яка хоч раз не пробував продукцію «Левада». Широка дистриб’юторська мережа, яка охоплює практично всю територію України, дозволяє бути ближче до нашого споживача. Сучасна виробнича база, фахівці високого рівня, ну і звичайно сировинна база, дозволяє випускати продукцію дійсно гідної якості.Становлення компанії почалося в 1998 році, коли була запущена перша виробнича лінія по виробництву пельменів. На динамічному ринку компанія не має собі рівних за темпами розвитку, досвіду і рівню технологій, які застосовуються.

На сьогоднішній день асортимент компанії настільки великий, що дозволить задовольнити навіть самих вибагливих споживачів.Компанія випускає пельмені, вареники, тісто, хінкалі, котлети, млинці, маффіни, штруделя, круасани і багато іншого. Щорічно компанія закуповує передове обладнання від світових виробників, що дозволяє розширити асортимент і дивувати споживачів різними формами продукції, що випускається.У своїх продуктах компанія «Левада» використовує тільки якісну сировину. Контроль якості проводиться на всіх етапах виробництва силами власної цілодобової лабораторії і під постійним контролем державного ветеринарного лікаря. Якість готової продукції підтверджується відповідним сертифікатом. Вся продукція потрапляє в дистриб’юторську мережу на спеціалізованому транспорті, в якому обов’язково підтримується оптимальна температура зберігання (мінус 18°С).

На підприємстві впроваджені і сертифіковані системи управління якістю та харчовою безпекою ДСТУ ISO 9001: 2009, ДСТУ ISO 22000: 2007 та європейський сертифікат IFS.Основними складовими відмінної якості продукції є сировина, ультрасучасне обладнання, яке може дозволити собі далеко не кожен виробник, а також фахівці високого рівня. На підприємстві встановлені італійські лінії «Dominioni», котлетна лінія «Stork», французька млинцева лінія «Balpe» і американські тісторозкатувальні машини. Всі продукти компанії «Левада» проходять заморозку в спеціалізованих шведських камерах швидкої заморозки «Frigoskandya». Кредо компанії – якість без компромісів.Компанія «Левада» є стратегічним партнером для багатьох українських національних мережевих магазинів, якість продукції вже оцінена не одним десятком нагород. Практично для кожної великої національної мережі України наша компанія випускає лінійку під «Private Label», а саме АТБ-маркет, Фоззі, Еко-маркет, Сільпо, METRO C & C і багато інших.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 1 Оцінка: 5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я