Захищені руки – безпека працівника і захист продукту

610

Основна функція рукавиць – це бактеріальний захист працівника та продуктів, з якими він працює, і при цьому збереження комфортних умов праці. Одним із найбільш універсальних типів рукавичок для харчової промисловості, а також суміжних галузей є вироби з нітрилу, який отримують шляхом полімеризації. Цей матеріал забезпечує надійний захист від пошкоджень, а виготовлені з нього рукавички мають високу стійкість до зношування.

Нітрилові рукавички – це прозора плівка з потужним молекулярним зв’язком з горизонтальними сполуками. Важливим є те, що нітрил стійкий до впливу фарб, метанолу і кислот, завдяки чому його використовують у хімічній, харчовій, а також різних суміжних галузях виробництв.

Завдяки таким властивостям нітрилові рукавиці є практично універсальними для використання на будь-якій стадії виробничого процесу у всіх галузях виробництва, пов’язаних з продуктами харчування. Виробничники зазначають, що при роботі з яловичиною чи свининою найкраще застосовувати нітрилові рукавички, тому що латексні швидко вийдуть з ладу під дією протеїнів. Працівникам, які виготовляють харчові продукти, що містять навіть незначну кількість жирів або масла, доцільно використовувати нітрилові рукавички і, навпаки, краще не брати полівінілхлоридних і вінілових у зв’язку з ризиком вилуговування небезпечних речовин.

Рукавички добре виконують захисну функцію протягом усієї зміни.

Працювати у нітрилових рукавицях зручно і комфортно, у них можна легко утримати слизький предмет, покритий агресивною речовиною, при цьому руки працівника повністю захищені.

  • Такі рукавички не рвуться навіть при максимальному розтягуванні завдяки правильному структуруванню матеріалу. Нітрил має гарну еластичність і гнучкість, тому рукавички, як правило, набувають форми руки власника через кілька хвилин. Зазвичай у таких виробах по краях манжеток є валики, щоб вони прилягали щільно і не зісковзували. Нітрилові рукавички є універсальними за розмірами. Крім того, вони не містять білків, а отже, не спричиняють алергічні реакції, крізь матеріал не просочуються бактерії та мікроби, що дуже важливо при роботі з харчовими продуктами.

Фахівці підприємства завжди намагаються пропонувати продукцію, враховуючи особливості, а також вимоги конкретного виробництва.

Матеріал надано компанією «Максі-Трейд»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я