ЄС: на 7% збільшився забій свиней

35

Забій свиней в ЄС за обсягом у липні сягнув 19,7 млн голів, що на 7% більше ніж за відповідний місяць минулого року і є найбільшим показником з березня. Такою інформацією поділилися аналітики Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Однак, експерти відмічають, що у липні було на два робочі дні більше ніж у червні, тому пропозиція продовжує скорочуватися. Середня вага туш була дещо вищою ніж минулоріч, тому обсяги виробництва свинини за місяць зросли на 8%.

Загальні обсяги забою у другій чверті року скоротилися на 3% порівняно з минулим роком до 57,6 млн голів, а за перші 7 місяців року показник зменшився на 2% (119,8 млн голів).

У більшості країн-членів ЄС обсяги забою зросли у липні. В Італії натомість спостерігалося скорочення на 2% (-21 тис. гол.) порівняно з 2019-м. У зв’язку з тенденцією до триваючого збільшення поголів’я, обсяги забою в Іспанії зросли найбільш помітно — на 16% (+617 тис. голів). Забій у Франції збільшився на 10% (186 тис. гол.), у Німеччині — на 1%.

Нагадуємо, що ціни на свинину в ЄС знизилися на 16%

PigUA.info за матеріалами ahdb.org.uk

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я