Вдвічі зросли прибутки американського виробника псевдом’яса

64

Один з найвідоміших виробників рослинних замінників м’яса (псевдом’ясо), американська компанія Beyond Meat, стрімко нарощує присутність на світовому ринку. А у січні-червні доходи виробника зросли майже вдвічі.

З моменту проведення IPO (першого продажу акцій) у травні 2019 року до липня поточного року кількість роздрібних точок продажів продукції компанії збільшилася з 29,5 тис до 65 тис. Незважаючи на пандемію, з моменту проведення IPO Beyond Meat змогла розширити кількість міжнародних точок продажів з 1,6 тис. до 47 тис. Незважаючи на сформовану економічну ситуацію в світі, фінансова ситуація Beyond Meat залишається стабільною.

За перше півріччя доходи компанії виросли на 95,8%, склавши 210 млн. доларів. Рівень боргового навантаження знаходиться на низькому рівні. Розмір боргових зобов’язань становить $ 74 млн. Стабільне фінансове становище і зростання попиту на рослинні замінники м’яса можуть допомогти Beyond Meat розвивати бізнес і розширювати частку на світовому ринку. Так, наприклад, нещодавно компанія домовилась про розширення присутності на ринку Китаю.

Нагадуємо, що Україна може почати експорт птиці та свинини до ПАР

Джерело: Meat-Inform

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я