Українська ковбаска по-домашньому, паніні по-італійськи й чигирі по-молдавськи

701

Виробничі потужності компанії «Агропрод Інвест» розташовані в Дніпрі, однак її м’ясна продукція під торговою маркою «Жарка Варка» відома в інших регіонах. Про особливості виробництва розповідає провідний фахівець з розвитку бізнесу підприємства Максим Кисленко:

– На сьогодні виробляємо широкий асортимент продукції, із сировини вітчизняного виробництва – курятини, свинини, яловичини. Продукт може бути як з однорідної сировини, так комбінуємо різні її види. Цінується така продукція не тільки завдяки своїм смаковим якостям, поживності, а за відсутність у ній будь-яких «єшок». Адже такої чистої (повна відсутність Е-інгредієнтів) м’ясної продукції нині в Україні мало. Ми посіли свою конкурентну нішу, але постійно працюємо на розвиток, розширюємо й оновлюємо асортимент.

Особливість продуктів «Жарка Варка» в тому, що це – напівфабрикати. І не тільки м’ясні, як-от фарш, котлети, битки, сирі ковбаски, а й комбіновані – фарширований перець, голубці, пельмені та вареники, сало закусочне із зеленню або з перцем.

Особлива гордість компанії – ковбаса, виготовлена за народними традиціями: кишка, начинена м’ясом із додаванням натуральних присмачувань. Такий продукт може зберігатися три місяці в морозилці, а перед вживанням або вариться, або смажиться, або печеться в духовці. Крім ковбасок «Домашніх», в асортименті ще кілька видів: ковбаска «Мергец» (м’ясо куряче й індиче, сало, черевина бараняча), ковбаски «Для гриля» в черевині свинячій, а також «Мюнхенські» та «Баварські».

Пельмені

Виробництво м’ясних рубаних напівфабрикатів розраховане на глибоке заморожування. Аби така продукція позиціонувалася на ринку як продукт найвищої якості згідно із світовими стандартами, компанія не тільки впроваджує інновації на кожній ділянці виробництва, а й приділяє значну увагу найпередовішим технологіям заморожування, завдяки чому зберігаються всі корисні речовини та їхні смакові якості.

Без якісної сировини не отримаєш якісного продукту, тому м’ясо компанії постачають  тільки  перевірені роками тваринники. Продукція «Жарки Варки» вирізняється фірмовими смаками й післясмаками завдяки тому, що наші партнери спеціально для неї розробили комплексні суміші з натуральних прянощів. Вони, власне, надають неповторного аромату й збагачують смак напівфабрикатних виробів.  

Варто зауважити, що якість продукції та її смаковитість забезпечується й тим, що значна частина напівфабрикатів продукується вручну. Передусім це пельмені й вареники.

На спеціалізовані виставки дніпровська «Жарка Варка» зазвичай приїздить із кухарем, який демонструє зручність швидкого приготування духмяних страв із м’ясних напівфабрикатів. Й пригощає відвідувачів, аби ті переконалися, що страва смачна й поживна, бо натуральна.

Якось на одній із виставок наша компанія «Агропрод Інвест» затоваришувала із компанією «АСС», яка виробляє томатні пасти й соуси під торговою маркою «Помідора». Як виявилося, ми були з однієї області. Там же, на виставці, у нас народилася ідея провести спільні демонстраційні акції. Одного дня на стенді «Агропрод Інвесту» – з присмачуванням його голубців соусами «Помідора», наступного – на стенді «АСС» з використанням напівфабрикатів «Жарка варка». Вималювалася перспектива проводити подібні спільні заходи й поза виставками – в супермаркетах, масових заходах тощо.

Ще хочу розповісти про наше «поповнення». Нещодавно в асортименті ТМ «Жарка Варка» з’явилася новинка італійського походження – сендвічі-напівфабрикати для гриля Paninо Grill. Причому такі напівфабрикати бутербродного типу ми виробляємо в майже десяти смакових варіаціях: зокрема з беконом, грибами та сиром,  із куркою та грибами, з лососем, є й десертний варіант – нутелла з бананом.

А після участі у виставці в Молдові «Жарка Варка» збагатила свій асортимент напівфабрикатом молдавського чигирі. Це, власне, котлетний виріб, але з молдавським характером, якого йому традиційно додає бринза та субпродукти, проте інгредієнти можуть бути різними.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я