Україна може почати експорт птиці та свинини до ПАР

42

Україна та Південно-Африканська Республіка ведуть переговори про розвиток двосторонньої торгівлі продовольчими товарами – експорт птиці та свинини Це питання було обговорено під час зустрічі компетентних органів обох країн, яка відбулася цього тижня. Після цього у Держпродспоживслужбі повідомили, що невдовзі українські виробники отримають можливість експортувати м’ясо птиці та свинину до ПАР. А в Україну зможуть імпортувати м’ясо крокодилів.

“Вперше за історію двосторонніх консультацій з компетентними органами іноземних країн, на зустрічі були присутні особисто Надзвичайні і Повноважні Посли обох держав. Сторони обговорили можливості експорту українського м’яса (м’яса птиці та свинини) до ПАР, а також яєць та яєчної продукції, зокрема умови доступу на ринки.

Окрім того, у ході розгляду питання експорту свинини учасники обговорили можливості визнання регіоналізації в частині АЧС враховуючи ситуацію у світі. За підсумками зустрічі було досягнуто домовленостей продовжити комунікацію на рівні компетентних органів з піднятих питань. Сторона ПАР в свою чергу висловила зацікавленість в експорті до України шерсті, м’ясної продукції, зокрема м’яса крокодилів”, – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Україна імпортуватиме м’ясо крокодила

Джерело: Meat-Inform

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я