Україна екcпортуватиме курятину до Канади

92

Для українських експортерів великої рогатої худоби відкрився новий ринок. Днями компетентні органи Об’єднаних Арабських Еміратів погодили з Україною ветеринарний сертифікат для торгівлі ВРХ. За словами голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, наразі йдуть переговори щодо експорту вітчизняної продукції ще до 33 країн.

“В найближчій перспективі очікується відкриття таких ринків: Канади – м’ясо птиці; КНР – риби та рибних продуктів, кормів, меду, пшеничного борошна, бобових; Кувейту – молока та молочних продуктів. Голова Держпродспоживслужби підкреслила, що в пріоритеті – відкриття ринків країн Азії, зокрема, КНР, країн ASEAN (В’єтнам, Малайзія, Філіппіни, Індонезія), країн GCC (Катар, Кувейт, ОАЕ), країн Південної Азії (Індія, Шрі-Ланка, Пакистан, Афганістан) та країн Східної Азії (Республіка Корея та Японія)”, – йдеться у повідомленні Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Також читайте Холодильні вітрини JUKA: коли холод працює на споживача https://mi.harchovyk.com/holodylni-vitryny-juka-koly-holod-praczyuye-na-spozhyvacha/

https://meat-inform.com/novyny-pro-miaso/ukraina-ekportuvatyme-kuriatynu-do-kanady.html

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я