ТМ «Кролікофф» – це високоякісна дієтична продукція для всіх

481

Компанія «Кролікофф» – це найбільше фермерське господарство з вирощування м’ясних порід кроликів в СНД. Ферма побудована на основі французьких технологій із застосуванням європейського обладнання, що не має аналогів в Україні. На підприємстві впроваджена комплексна механізація, автоматизація, комп’ютеризація всіх виробничих процесів: приміщення забезпечені регульованими мікрокліматом, автоматичною подачею води і кормів.

ТМ «Кролікофф»
ТМ «Кролікофф»

Виробництво знаходиться в екологічно чистому регіоні Черкаської області – у селі Іваньки Маньківського району. До комплексу кролеферми входять: ферми з вирощування кроликів, селекційно-племінне господарство, комбікормовий завод, сучасний забійно-переробний пункт, власна логістика. Завдяки тому, що компанія має всі необхідні виробничі потужності, вона може відстежувати і контролювати якість продукції на усіх етапах виробництва.  

ТМ «Кролікофф» – це високоякісна дієтична продукція з м’ясних кроликів, яка рекомендується для першого прикорму дітей, для людей які піклуються про своє здоров’я і вживають якісну продукцію.

У листопаді 2013 року компанія «Кролікофф» закінчила реконструкцію забійно-переробного пункту в с. Дзензелівка, Маньківського р-н, Черкаської обл. Проект був реалізований за допомогою досвіду європейських партнерів при дотриманні ветеринарно-санітарних норм України. На виробництві встановлена найсучасніша лінія забою кролів фірми Verderio Impianti (Італія) потужністю 1000 голів / год.

Встановлено нові холодильні камери різного типу призначення, а саме: камера шокового заморожування, камери зберігання: охолодженої продукції, замороженої продукції, субпродуктів, шкур, відходів та ін.

Виробництво «Кролікофф» сертифіковане Центром Сертифікації «Халаль» при мечеті «Ар-Рахма». Компанія готова надавати послуги із забою кроликів та зберігання готової продукції.

Для реалізації проекту було ввезено племінне поголів’я кроликів м’ясних порід  НylaMax, HylaGPD, HylaNG  від французького селекціонера EUROLAP.

HylaMax – поголів’я проіндексоване за показниками виходу тушки і зростання, є ідеальним самцем для отримання важких кроленят на забій. Його потомство має велику вагу на етапі відлучування. Життєздатність кінцевого кроля дозволяє отримати максимальну вагу на забої, а також валовий прибуток при штучному заплідненні.

HylaGPD –  поголів’я проіндексоване методом BLUP за вагою і однорідності свого потомства при відлученні, прабатьківська самка  HylaGPD передає своєму потомству свої молочні якості, габарити і здатності до засвоюваності корму. Спарена з прабатьківським самцем, прабатьківська самка HylaGPD дає потомство батьківських самок, які забезпечують санітарну безпеку і високі показники у господарстві.

Батьківська самка HylaNG, сертифікована відповідно до норм Cunisur, склалася з нового ядра селекції з дуже високим санітарним статусом. Ця сертифікація підтверджує велику життєздатність, плодючість, і відповідно, кращу рентабельність. Її можливості відповідати вимогам продуктивності, забезпечують санітарну безпеку, легкість у вирощуванні і високі показники. Більш продуктивна і менш витратна, HylaNG дозволяє отримувати прибуток без ризику.

ПЛЕМІННИЙ РЕПРОДУКТОР

На території тваринницького комплексу ТОВ «Кролікофф» розташована Ферма № 5, яка виконує функцію племінного репродуктора. Тут проводиться відбір сперми від самців кролів батьківського поголів’я, для подальшого штучного запліднення самок. Також в даному приміщенні розмістили ремонтних самок від прабатьківського поголів’я для відновлення основного маточного поголів’я на підприємстві, а також для можливої ​​реалізації іншим підприємствам.

Приміщення племінного репродуктора розділено на два зали для утримання кролів:

  • зал для самок прабатьківської поголів’я;
  • зал для самців батьківського і прабатьківської поголів’я.

Зал для самок обладнаний двоярусними клітками для індивідуального утримання, з автоматичною кормовою лінією та лінією водопостачання.

 На відміну від залу для самок, у залі для самців встановлені одноярусні клітки для індивідуального утримання з автоматичною кормовою лінією та лінією водопостачання. Особливістю конструкції кліток для самців є те, що кожна клітка закрита суцільними стінками (перегородками), для того, щоб самці не мали візуального контакту. Ще однією відмінністю кліток для самців від кліток для самок є велика висота клітки. Висота в цьому випадку сприяє зручності при проведенні забору сперми.

 І ще, хотілося б відзначити, що всі клітки – вітчизняного виробництва. За своїми фізичними властивостями і за якістю нічим не поступаються аналогам з Франції, Бельгії чи Іспанії.

 У приміщенні репродуктора особливою є система обігріву повітря, що надходить. Дана система, взагалі, унікальна на пострадянському просторі. Для обігріву повітря репродуктора використовуються високотехнологічні котли на альтернативному виді палива, що з урахуванням сьогоднішніх цін на енергоносії дає змогу істотно економити на обігріванні приміщення, і, відповідно, знизити собівартість виготовленої продукції. Значною перевагою використання таких установок є здатність до мінімуму знизити рівень викидів в атмосферу продуктів, які залишаються після горіння.

 Також в приміщенні-репродукторі обладнані дві кімнати-лабораторії. Одна кімната – для первинного дослідження і розведення відібраної сперми, інша кімната – для подальшого дослідження та фасування сперми кролів. У цих приміщеннях створені ідеальні умови для підтримання санітарних норм, яким на даний час можуть позаздрити навіть науково-дослідні лабораторії. Досягти таких умов вдалося завдяки використанню новітніх технологій, а також, співпраці з представниками фірми HYPHARM, які надали всі необхідні рекомендації щодо створення мікроклімату у цих приміщеннях.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я