Сучасний розвиток ринку м’ясних консервів нині як ніколи пов’язаний із подіями в країні та світі. Чому? Насамперед тому, що з такої продукції формують продуктові резерви, вона входить до раціону харчування Збройних Сил України, Нацгвардії й інших підрозділів силових структур. А ще консерви завжди мали попит і у туристів, і у нас з вами, хоча ця частка в загальному обсязі незначна.

Реалізація основної частини консервів відбувається через тендери. Що це означає? Насамперед те, що виробнику висувають суворі вимоги до якості та ціни продукту. А в час нестабільних цін на сировину та допоміжні матеріали дуже важко постійно втримувати заявлену собівартість.

Компанія «Інтерстаб» має відпрацьовані варіанти вирішення складних виробничих завдань, а також нормативно-технічну документацію, а саме: «Консерви м’ясні та м’ясо-рослинні», «Консерви із м’яса та субпродуктів птиці» (курки, гуски, качки).

У нашому асортименті для консервного виробництва є такі суміші:

  • Суміші на базі очищеного та напівочищеного карагенану у широкому ціновому діапазоні, з добрими гелеутворюючими властивостями, що необхідні для якісної тушонки: Мітлайф СС 50, Мітлайф СС 51, Мітлайф СС 52, Мітлайф СС 60.
  • Функціональні суміші для збільшення виходу та покращення смакових властивостей: Мітлайф ФС 31, Мітлайф ФС 33.
  • Смако-ароматичні суміші різних смакових напрямів, що витримують режим стерилізації: Мітлайф АС 30/2 (Аромат тушонки), Мітлайф АС 30/7 (Аромат свинини), Мітлайф АС 30/10 (М’ясо з цибулею), Мітлайф АС 30/11 (М’ясо з часником), Мітлайф АС 40/10 (Аромат яловичини), Мітлайф АС 40/13 (Яловичина пікантна).

Наша компанія може запропонувати своїм клієнтам індивідуальний підхід і актуальні технологічні рішення у виробництві м’ясних консервів.

Матеріал надано ТОВ «Інтерстаб»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 1 Оцінка: 1]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я