Суха гірчиця: сфери застосування

161

Усім відомо, що ароматна гірчиця широко використовується в кулінарній справі. Особливо добре підходить вона для запікання м’яса, адже не тільки додасть оригінальності смаку, але й збереже соковитість та додасть красиву золоту шкуринку. Але ми знаємо, що приготування не тільки м’яса, а й безлічі страв не обходиться без цього інгредієнта. Тому на цьому зупинятися не будемо. 

Але мало хто знає, що можна використати гірчицю як засіб для прискорення росту волосся. Як взаємодіє гірчиця з волоссям? Завдяки своїм пекучим властивостям вона сприяє покращенню кровообігу, як наслідок підсилюється приплив крові до шкіри голови, який передує покращенню живлення волосяних цибулин. Після цього Ви помітите, що ріст волосся пришвидшився, а випадіння волосся, якщо є така проблема, почне турбувати значно менше.

В косметичних цілях рекомендується використовувати саме суху гірчицю. Проте якщо Ви власниця схильної до сухості шкіри, то не слід зловживати масками для волосся на основі гірчиці.

Якщо Ви вирішили зайнятися лікуванням волосся за допомогою гірчиці, то варто пам’ятати, що сама гірчиця сушить волосся та шкіру, тому, щоб уникнути небажаного ефекту, варто додати до маски інгредієнти, які мінімізують такий ефект. Це може бути яєчний жовток або будь-яка олія: кокосова, арганова, авокадо чи навіть оливкова. Олія стовідсотково наповнить шкіру та волосся поживними речовинами.

Маска для росту волосся передбачає такий склад: сухі дріжджі, молоко, мед та порошок гірчиці. Таку суміш варто потримати на волоссі годину та змити. Тривале використання такої маски суттєво прискорить ріст Вашого волосся.

Гірчицю використовують і як лікувальний засіб. Поєднання гірчиці та меду застосовують під час лікування захворювань імунної, дихальної та ендокринної системи. Ця суміш може використовуватися як сечогінний засіб. Прийом такого засобу сприяє профілактиці застуди та чинить позитивний вплив на серцево-судинну систему і мозкову активність. Проте завжди варто бути обережними із самолікуванням та краще консультуватись з лікарем.

Крім зазначених цілей, гірчицю використовують у побуті, зокрема для миття посуду та виведення плям.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]