Шокуючий холод. Комплексне зберігання м’ясної сировини та напівфабрикатів

591

Назагал ринок холодильного обладнання зараз налічує десятки найменувань продукції – це морозильні ванни, холодильні шафи і камери, охолоджувані стелажі, холодильні вітрини, льодогенератори тощо. Основним завданням усіх цих установок є комплексне зберігання харчових продуктів. Особливо це важливо у м’ясній індустрії, оскільки продукти тваринного походження швидко псуються.

На початку діяльності завданням компанії «Косей» було стати своєрідною платформою, що забезпечує професійну підтримку на всіх рівнях виробництва й експлуатації холодильного обладнання, гарантуючи партнерам надійність, порядність, зважену цінову політику. На сьогодні компанія проектує і підбирає холодильне обладнання для шокового заморожування м’ясних напівфабрикатів, хлібобулочних виробів; овочів, грибів, ягід і фруктів; зберігання свіжої та замороженої продукції; дозрівання/сушіння сирів і ковбас; дозрівання бананів; зберігання фруктів у РГС.

  • Холод у м’ясопереробці. Яке б професійне і високоякісне не було холодильне устаткування, якісне охолодження м’яса і м’ясних напівфабрикатів вимагає дотримання основних умов: правильного розміщення напівфабрикатів у холодильному цеху; належне дозування низьких температур повітря в холодильному цеху загалом і в кожній його камері окремо; коректне регулювання вологості повітря як в цеху, так і на кожній його ділянці; правильному циркулюванні, обміні і швидкості повітря в цеху. Не менш важливим є дотримання належного стану гігієни під час виготовлення та зберігання м’ясної сировини.

Компанія «Косей» пропонує оптимальні рішення на всіх етапах виробничого процесу, де необхідне охолодження та заморожування м’яса та продукції з нього (свинини, ВРХ, птаці, м’ясних напівфабрикатів тощо). Особливий попит при експлуатації мають промислові холодильні камери, які використовують як для короткочасного, так і тривалого зберігання продуктів.

На сьогодні компанія надає такі послуги: будує камери охолодження напівтуш після забою; поставить і змонтує обладнання для заморожування продукції; поставить льодогенератори; спорудить камери сушіння та дозрівання ковбасних виробів, зберігання продукції, зокрема оснастить виробничі приміщення кліматичним обладнанням. Працівники компанії допоможуть підібрати правильні температурні режими для зберігання м’ясної продукції на будь-якому етапі виробництва.

На сьогодні нашими партнерами є такі відомі підприємства, як «Ятрань»; «Житомирський м’ясокомбінат» (ТМ «М’ясна гільдія»); «М’ясо Полісся» (ТМ «М’ясо Полісся»); «АСВІН» (виробництво та реалізація м’яса свині і ВРХ); «Гніванська ковбасна фабрика»; виробник заморожених продуктів компанія «Торговий дім «Левада»; мережі супермаркетів тощо.

Компанія «Косей»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я