Що буде з цінами на курятину

107

Зміни на ринку курей-бройлерів найближчими роками наразі не можна точно прогнозувати – багато залежить від того, чи триватиме карантин надалі та яким він буде.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» зазначив власник групи компаній ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Дмитро Добкін.

За загострення ситуації із захворюваннями на COVID-19 і жорсткішими карантинними заходами ситуація розвиватиметься в одному напрямі, якщо обмеження будуть несуттєвими, тоді в іншому, уточнив він.

«Наше підприємство вже відчуло, що український споживач хоче бачити й купувати фасовану продукцію на полицях, – зазначив він. – Відбувається перехід від noname продукції до купування курятини певних торгових марок, і при цьому покупець готовий платити більше за якість».

Також, за словами Дмитра Добкіна, очікується подальше зростання ціни на курятину. І цю тенденцію споживачі вже помічають.

«Малим і середнім виробникам буде кепсько, – переконаний він. – Донині в нашій галузі не було такої складної ситуації та випадків оголошення банкрутом серйозних гравців. Це до того, що великі виробники мають запаси у фінансовому ресурсі та можуть деякий період ще протриматися».

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]