Рішення для харчових продуктів, які подають гарячими

363

На ринку заморожених напівфабрикатів (ЗНФ) в Україні нині простежуються такі тенденції: по-перше, через зростання цін на охолоджене м’ясо, особливо м’ясо птиці, попит на заморожені напівфабрикати помітно збільшився; по-друге, зростає зацікавлення споживачів до здорового харчування та продуктів, які належать до цієї категорії.

У зв’язку з цим для виробників ЗНФ дуже актуальним рішенням може стати продукт «ПРАЛЛО ДВС ТЕХ» виробництва Van Hees. До складу цього продукту входить речовина – метилцелюлоза (харчові волокна), яка дає можливість виробляти низькокалорійні продукти.

Пропоновані рецептури на основі харчових волокон дозволяють виробляти цікаві продукти недорогого цінового сегменту, наприклад, фарш, що містить ММО і курячу шкірку. Її додавання до рецептури не лише покращує корисні властивості, а й тримає щільну «грудочку» і надає продукту соковитості. В результаті виробники можуть створювати інноваційні продукти і забезпечити собі переконливу конкурентну перевагу.

Чому споживати харчові волокна так важливо?

Тому що вони виконують дуже відповідальну функцію в людському організмі:

  • покращують функціонування товстого кишківника;
  • сприяють адсорбції і виведенню чужорідних речовин;
  • сприяють розщепленню холестерину;
  • нормалізують моторну функцію сечовивідних шляхів;
  • мінімальна денна норма харчових волокон (30 г) забезпечує профілактику і лікування закрепів, роздратування товстої кишки, надмірної ваги.

Усі ці властивості можуть стати конкурентними перевагами вашого продукту, якщо в його складі буде присутній «ПРАЛЛО ДВС ТЕХ» виробництва Van Hees, який містить метилцелюлозу.

Застосовують даний продукт у напівфабрикатах, які споживаються в гарячому вигляді. Компанія Van Hees провела величезну кількість випробувань і досліджень, що виявили низку переваг, якими не володіють добавки даного напрямку у конкурентів. Наприклад, під час досліджень було доведено дуже цінну конкурентну перевагу – збереження високого рівня щільності при нагріванні.

Аналізуючи продукти даного сегменту, представлені на ринку конкурентами, дослідники виявили, що вже при температурі 60°С, коли продукт починав охолоджуватися, він втрачав свою щільність. У випадку з «ПРАЛЛО ДВС ТЕХ» такого не відбувається.

«ПРАЛЛО ДВС ТЕХ», завдяки унікальним властивостям метилцелюлози, гарантовано зберігає високий рівень щільності продукту, який не втрачає своєї форми ні після формування, ні в гарячому вигляді.

Ще одна дуже важлива перевага добавки «ПРАЛЛО ДВС ТЕХ» полягає у тому, що вона мінімізує ймовірність окислення жирів і утворення дефекту прогіркання. Органолептичні якості залишаються ідеальними протягом усього терміну зберігання як сировини, так і вже готового продукту.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я