Компанія «ІНТЕРМІК» на вітчизняному ринку пропонує найкраще обладнання для обробки тонкої череви і отримання натуральної оболонки, яку застосовують для виробництва ковбасних виробів. Устаткування проєктує і виготовляє фірма SSD (Великобританія). Серія машин SSD – високоефективних систем очищення кишок – була розроблена для видалення екскрементів і слизу з кишок (тонка кишка/черева).

Система очищення є комбінацією машин для видалення екскрементів, спеціальних видавлювальних установок, які оснащені збірниками. Усі машини і збірники виготовлені з нержавіючої сталі. Ролики, вкриті гумою, використовують для видавлювання екскрементів і слизу з кишок для отримання кінцевого продукту, тобто очищених ковбасних оболонок.

Лінія очищення свинячої череви
Лінія очищення свинячої череви
Лінія очищення свинячої череви

Кожна машина поступово, потрохи видаляє вміст кишок. Для посилення процесу очищення на ролики під час роботи впорскується гаряча вода. Другорядна функція води полягає у тому, що вона залишається у збірниках з нержавіючої
сталі та використовується між окремими етапами обробки – для намочування оболонок. Намочування підсилює гнійний процес і таким чином прискорює процес очищення.

Лінія очищення свинячої череви
Лінія очищення свинячої череви
Лінія очищення свинячої череви


Ролики завдовжки 600 мм по обидва боки мають захисні екрани з нержавіючої сталі, які убезпечують оператора від випадкового контакту.

Ланцюгові конвеєри з нержавіючої сталі встановлені на кожній машині для транспортування кишок до роликів. Для очищення оболонок у системі використовується метод «центрального подавання». Швидкість руху ланцюгів підібрана таким чином, щоб гарантувати намочування в раніше встановлений час і зберегти продуктивність лінії.

обробка кишок
обробка кишок


Кожна машина оснащена електродвигуном і аварійним вимикачем з кнопками «Cтоп»/«Cтарт», а також захистом IP55.Двигун має кришку з нержавіючої сталі, яка є додатковим захистом, а також захищає елементи приводу. Кришка двигуна спроектована таким чином, щоб підчас роботи навколо нього могло вільно циркулювати повітря. Слід зазначити, що
під час роботи двигун буде нагріватися, але це нормальне і припустиме явище, тому що двигун має ізоляцію класу «F»,
яка дозволяє температурі підвищуватися до 80°С вище максимальної температури середовища, що становить 40°С. Ризик
контакту оператора з гарячими компонентами відсутній, бо кришка двигуна ізолює від високої температури, що утворюється внаслідок роботи двигуна.

Яловича черева після обробки в лініях SSD Свиняча черева після обробки в лініях SSD


Комплектні лінії – це вільно розміщені системи. Вони стабільні завдяки габаритам і вазі, відтак не варто побоюватися,
що машини перекинуться, й не варто їх кріпити до підлоги, якщо вони будуть встановлені відповідно до інструкції.
Додатковим обладнанням для ліній очищення кишок є система рециркуляції теплої і холодної води, що складається із
спеціально підібраних насосів, фільтрів і чанів, та проєктується окремо для кожного виду лінії кишок, залежно від її продуктивності. Система дозволяє заощадити до 75% води!

Читайте також: Термокамери NOVOTHERM – найкраща інвестиція

Інформацію надано компанією «Інтермік»

+38 (044) 277 29 34

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я