Про нас

Шановні учасники м’ясопереробного ринку!

Команда галузевого журналу М’ЯСНА ІНДУСТРІЯ (сегмент В2В) після 15 років успішної роботи на українському ринку спеціалізованих друкованих видань у доволі нелегкий для усіх час, скеровує свої зусилля у розвиток онлайн-ресурсу – Спільнота М’ЯСНА ІНДУСТРІЯ (https://mi.harchovyk.com) – спеціалізованого майданчика для м’ясопереробного бізнесу.

Завдяки Спільноті М’ЯСНА ІНДУСТРІЯ хочемо бути ще ближче до своїх читачів, клієнтів, партнерів, технологів і виробників у цьому сегменті ринку. Онлайн-платформа, без сумніву, зближує з читачем, адже у лічені хвилини дає змогу швидко і якісно донести усю необхідну інформацію. Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні матеріали, які можуть знадобитися учасникам ринку.

Спільнота відкрита для Вас. Працюйте тут і Ви матимете змогу:

  • доступу до потрібної Вам галузевої інформації;
  • швидкого та легкого пошуку нових партнерів і клієнтів;
  • першими дізнаватися про новини галузі, а також  інформувати інших про новинки і події вашої компанії;
  • безпосереднього контакту зі своїми споживачами, клієнтами, замовниками;
  • оптимізувати свою роботу і бути завжди попереду інших;
  • черпати знання, досвід та надихатися новинками, адже разом ми створюємо місце концентрації знань, які допоможуть виготовляти якісні продукти харчування.

Ми прагнемо, щоб у Спільноті М’ЯСНА ІНДУСТРІЯ було місце, де ви ділитиметеся досвідом, знаннями, розповідатимете про ключові проблеми та перешкоди, які траплятимуться на вашому виробництві, а ми будемо обговорювати їх з фахівцями галузі, відтак спільно шукатимемо шляхи їх подолання. Спільнота – це саме той майданчик, де зацікавлені компанії мають змогу дізнаватися галузеву інформацію, налагоджувати контакти з іншими підприємствами галузі, поширювати інформацію про свою продукцію та послуги.

Долучайтесь до нас

Маєте запитання? Пишіть!

Адреса:

Адреса редакції: вул. Садова, 2А, м. Львів, 79054, Україна
Поштова адреса: а/с 5911, м. Львів, 79054, Україна
тел.: (063) 826-65-83, (063) 018-71-31
е-mail: harch@prominfo.com.ua
pk.harchovyk.com