Найбільший світовий виробник м’яса птиці підвищує ціни

52

Зростання внутрішнього споживання та збільшення цін на корми призвели до подорожчання птиці в Бразилії, яка є найбільшим світовим виробником курятини.

Ціни на живу птицю та куряче м’ясо у південноамериканській країні підвищились через збільшення попиту на внутрішньому ринку, повідомляє бразильський Centro de Estudos Avançados em Economia Aplicada (CEPEA). Крім посилення попиту, серед причин зростання котирування на птицю експерти CEPEA називають скорочення обсягів виробництва протягом останніх трьох місяців через тривалу кризу, спричинену спалахами коронавірусу COVID-19 на бразильських заводах та фермах. Однак, представники галузі птахівництва інвестували близько 100 мільйонів доларів у зменшення ризику виникнення нових спалахів захворювання серед працівників.

Сприятливі ринкові умови за умов контрольованого постачання та хорошої ліквідності на внутрішньому ринку Бразилії, компенсують виробникам втрати, пов’язані зі зменшенням обсягів експорту. Згідно з доповіддю Secex, у липні відбулося зменшення закордонних продажів бразильської птиці на 4,7% порівняно з попереднім місяцем та 5,5% порівняно з липнем 2019 року.

Meat-Inform

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я