Надійне й якісне подрібнення м’яса

376

Багаторічний досвід, виробництво якісного і надійного обладнання, постійне оновлення асортименту новими конструктивними рішеннями сприяють і формують ті умови, які впродовж багатьох років дають змогу компанії «LASKA» посідати позиції лідера. На українському ринку даного флагмана виробництва обладнання для подрібнення представляє компанія «Матімекс-Україна».

Блокорізки «LASKA»

Це високопродуктивні машини з високоякісної нержавіючої сталі для подрібнення заморожених блоків м’яса. Машини гільйотинного типу G530 і G740 ріжуть м’ясо максимально ефективно та з порівняно низькими затратами енергії. Висота нарізання плавно регулюється у процесі роботи, що гарантує максимальну продуктивність машин. Сировину на G740 та G530 завантажують за допомогою спеціальної підйомної платформи або спеціальними транспортерами.

Машини барабанного типу GS510 і GFS620 призначені для нарізання заморожених блоків м’яса, мають високу потужність та забезпечують стабільну якість роботи.

Ще однією перевагою машин для нарізання «LASKA» є малеспоживання енергії, низький рівень шуму й дотримання стандартів гігієни, що вигідно вирізняє їх з-посеред аналогів.

Вовчки «LASKA»

Вовчок

Технології, котрі використовують при виготовленні вовчків фірми «LASKA», – це результат багаторічних досліджень фахівцями компанії процесу експлуатації обладнання для подрібнення.

На вовчках W130 і кутових вовчках WW130-WW280 легко та зручно замінювати різальний комплект, що дає змогу швидко переходити від подрібнення свіжого м’яса до подрібнення замороженої сировини. Високопродуктивний вовчок W400 використовують для подрібнення заморожених блоків.

За допомогою кутового вовчка WWB200 виконують як пряме подрібнення суцільних блоків замороженого м’яса з температурою до –20°С, так і подрібнення свіжого та підмороженого м’яса на вихідній решітці 3 мм за один робочий цикл. Завдяки оптимізації швидкості обертання подавального шнека відносно робочого досягають високої продуктивності без перегрівання двигуна. При цьому можна одночасно завантажувати в бункер кілька блоків.

Кутери «LASKA»

Багаторічний досвід і дослідження у сфері подрібнення м’ясної сировини дали змогу фірмі «LASKA» створити сучасну техніку кутерування для виробництва ковбасних виробів.

Висока якість і експлуатаційна безпека, довговічність, простота обслуговування та постійне вдосконалення – все це гарантує популярність кутерів «LASKA» серед м’ясопереробників. Фірма «LASKA» розробила широку лінійку кутерів різної потужності – як для невеликих ковбасних цехів, так і для підприємств із продуктивністю в десятки тонн продукції на добу.

Кутери мають багато переваг. Передусім вони виконані із нержавіючої сталі; двигуни розміщені у станині машини, що забезпечує оптимальний захист від забруднення; немає згинального зусилля на вал завдяки розміщенню підшипника всередині шківа, і як наслідок, відсутність вібрації та низький рівень шуму; мінімальні проміжки між кінчиком ножа і кутерною чашею знизу та кришкою ножового вала зверху, що робить подрібнення максимально ефективним; кожна машина має ще й закриту станину та систему шумоізоляції; для полегшення обслуговування сервісні отвори зручно розміщені в корпусі машини.

Для виробництва різних продуктів, підвищення продуктивності праці й отримання високоякісних емульсій кутери «LASKA» можна доповнити різними опціями: вакуумом, гальмом ножового вала для екстреного блокування руху ножів при аварійній зупинці; пристроєм для балансування ножів для унеможливлення вібрації ножового вала; дозатором для подавання запрограмованої кількості води; системою автоматичного змащування деталей у потрібний час у певному місці; варильним пристроєм для приготування паштетів за одну технологічну операцію; охолодженням азотом з оптимальним температурним контролем; CCS-комп’ютерною системою керування для автоматизації процесу та зберігання даних і рецептур; індивідуальним виконанням відповідно до побажань замовника.

Варто звернути увагу на новинку – емульситатор NanoCutter FZ 225 від компанії «LASKA». Він вирізняється тим, що обладнаний електрогідравлічним приводом підведення решіток до ножового комплекту. NanoCutter FZ 225 робить стабільні і тонкодисперсні емульсії за пропускної здатності від 5 до 15 т/год.

Щоб протягом тривалого часу роботи забезпечувати стабільну якість продукції, потрібно, щоб між решітками і ножами був відповідний стабільний зазор. Це основна проблема емульситаторів, яку раніше вирішували застосовуючи покроковий двигун, який переміщував (підтягував) решітки до ножів, зменшуючи зазор, але ця технологія не була досконалою.

Саме цю проблему вирішили в емульситаторах «LASKA». Дисперсність кінцевого продукту визначається регулюванням тиску між решітками і ножовим комплектом. Цей тиск постійно контролюється та коригується гідравлічною системою. Відповідно до тиску, визначається зазор і решітки плавно підводяться до ножових головок. Саме плавне регулювання притиску ножів до решіток дає змогу суттєво подовжити час використання різального комплекту – приблизно на 50%.

Свіжий фарш

Справжнім відкриттям у сфері виробництва емульсій стало впровадження інноваційної автоматичної системи регулювання температури. Оператор задає потрібну кінцеву температуру емульсії, а вентиль на виході, яким керує електроніка, автоматично регулює температуру. При цьому не потрібно змінювати ні зазор між ножами та решітками, ні тиск у системі, а якість і температура продукту протягом всього виробничого процесу залишаються незмінними.

Таким чином, ручне регулювання вентиля на вихідній трубі та, як наслідок, коливання температури продукту і неоднакова якість – залишилися в минулому.

Автоматичну систему регулювання температури встановлюють на всіх нових емульситаторах «LASKA», також її можна без проблем встановити на машини, які вже використовують.

Це запорука низьких експлуатаційних витрат, простота в обслуговуванні і тривалого часу безперебійної роботи обладнання «LASKA» на Вашому підприємстві.

Компанія «Матімекс-Україна»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я