Сучасне миття та дезінфекція – це дуже складна і трудомістка процедура, яка може зайняти до 25% робочого часу підприємства. З огляду на необхідність навчання персоналу та застосування спеціального обладнання, сучасні виробники все частіше приходять до висновку, що ефективніше і економніше запросити фахівців, ніж тримати постійні штатні одиниці і купувати обладнання.

Компанія «Б2Ф Україна» вже понад 4 роки надає промисловим підприємствам професійні клінінгові послуги з миття та дезінфекції виробничих і складських приміщень (стін, стель, підлоги, робочих поверхонь), транспортних засобів, а також технологічного обладнання.

Компанія «Б2Ф Україна» є ексклюзивним представником в Україні компанії-виробника мийних та дезінфекційних засобів. Фахівці компанії можуть повністю усунути критичну проблему забруднення на виробничому об’єкті замовника за допомогою трьох чинників про фесійного клінінгу: продуманої організації процесу, сучасного обладнання та ефективних речовин.

Знежирювальний і дезінфікуючий засіб «ДЕТЕРКВАТ DDM» – це ефективний засіб для харчової промисловості, який має потужну бактерицидну, фунгіцидну та противірусну дію.

Знежирювальний і дезінфікуючий засіб «ДЕТЕРКВАТ DDM»
Знежирювальний і дезінфікуючий засіб «ДЕТЕРКВАТ DDM»

Засіб підходить для підприємств з переробки м’яса та молока, хлібозаводів та пекарень, закладів громадського харчування тощо. Надійно очищує та дезінфікує всі види поверхонь – стіни, підлогу, робочі столи, витяжки, камери аерації, виробниче обладнання, добре розчиняє жир та важкі дистиляти.

Залежно від концентрації, «ДЕТЕ РКВАТ DDM» виявляє бактерицидну, протигрибкову та противірусну дію. При концентрації від 0,5% до 1% протягом 5 хвилин при температурі 20°С засіб надійно знищує шкідливі бактерії (синьогнійна та кишкова палички, золотистий стафілокок та ентерококи).

При концентрації від 2% до 3% протягом 15 хвилин при температурі 20°С препарат повністю усуває спори грибків – білої кандиди та чорної плісняви.

При концентрації від 0,5% до 4% протягом 15 хвилин при температурі 20°С відповідно до європейських стандартів EN 13610 «ДЕТЕ РКВАТ DDM» нищівно впливає на віруси-бактеріофаги.

При концентрації від 3% протягом 60 хвилин (при 20°С) відповідно до стандартів EN 14476 засіб ефективно знищує небезпечні для людини віруси. Засіб слід нанести після попереднього миття в концентрації, що відповідає необхідній мірі дезінфекції, витримати необхідний час, після чого протерти і змити чистою водою.

Універсальний засіб «три в одному». З широкого асортименту професійних мийних засобів, які ми пропонуємо нашим клієнтам, «Jedor 3D», який вирізняється універсальністю використання. Перш за все, очищає від бруду та знежирює поверхні – стіни, підлогу, меблі, керамічне та термопластичне покриття, сантехніку та кухонне обладнання. По-друге, має бактерицидну та фунгіцидну дію відповідно до європейського стандарту. При концентрації лише 0,5% препарат надійно знищує небезпечні бактерії, а при 1,5% – ліквідує загрозу грибкового ураження.

Jedor 3D. Б2Ф
Jedor 3D. Б2Ф

По-третє, засіб усуває неприємні запахи та залишає приємний аромат. «Jedor 3D» виготовляють у шести варіантах: зелений лимон, грейпфрут, яблуко, атмосферний, лаванда та конвалія.

Засіб простий у користуванні: досить розчинити його у прохолодній воді у потрібній концентрації і протерти розчином поверхні, а потім залишити на 5 хвилин. Змивати та витирати не потрібно. Також можна використовувати в автоматичних мийках.

Крем-мило для рук бактерицидне. У роботі з продуктами вимоги до чистоти рук значно вищі, ніж у повсякденному житті. Тому закладам громадського харчування для обробки рук персоналу відповідно до санітарних вимог слід застосовувати спеціальне бактерицидне крем-мило, виготовлене, призначене для професійного використання у громадському харчуванні та харчовій промисловості.

Крем-мило для рук бактерицидне. Б2Ф
Крем-мило для рук бактерицидне. Б2Ф

Для успішної дезінфекції рук слід нанести на руки невелику кількість мила, енергійно намилювати не менше 30 секунд, після чого сполоснути чистою водою і витерти рушником.

Нітоянт санітарний концентрат – професійний засіб «4 в 1» для миття, дезінфекції, дезодорації та усунення вапняково-го каменю. Призначений для очищення ванн, умивальників, унітазів, душових кабін, кранів, керамічного покриття; ефективно відмиває будь-який бруд та розчиняє вапняковий наліт. Концентрат ефективно знищує небезпечну мікрофлору.

Нітоянт санітарний концентрат. Б2Ф
Нітоянт санітарний концентрат. Б2Ф

Для використання слід розчинити препарат у воді до потрібної концентрації (0,5-5%, залежно від необхідності), нанести на поверхню за допомогою пульверизатора, витримати від 5 до 15 хвилин і змити чистою водою. Продукт не потребує витирання і не залишає розводів.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я