Компанія М’ясоїд поділилась процесом виготовлення справжніх стейків.

Все починається з правильної відгодівлі тварин, оскільки від цього залежить майбутня якість та структура сировини. Відгодівля є ключовим моментом у майбутній якості стейка, тому цей процес завжди під постійним контролем.

правильна відгодівля
правильна відгодівля

Наступним етапом є правильний та максимально безболісний та швидкий забій тварини і охолодження м’яса.

забій тварин
забій тварин

Після охолодження сировини настає час формування так званих «відрубів» для майбутніх стейків які переміщуються у камеру дозрівання м’яса.

Усі ці процеси вимагають практично стерильності та контролю усіх температурних режимів. Протягом часу дозрівання постійно контролюється всі показники для правильної ферментації м’яса і тільки після тривалого часу ферментації з відрубів формується правильний стейк для вашого гастрономічного задоволення.

Вся сировина яка є у продажі, виготовляється виключно на нашому виробництві та під нашим контролем без лишніх транспортувань та скачків температурних режимів, що є ключовим для даного типу продукції. Томи можемо гарантувати якість представленої продукції. Будемо раді бути вашими постійними постачальниками справжнього, натурального та екологічно чистого м’яса та стейків.

Стейк
Стейк

Читайте також безпечний продукт – здорова нація

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я