М’ясо індички: переваги і цінність продукту

213

М’ясо індички з’явилося на полицях російських магазинів порівняно недавно, і в короткі терміни стало одним з улюблених делікатесів.

Своєю популярністю продукт зобов’язаний унікальному поєднанню смаку, користі та енергетичну цінність. Експерти стверджують: це саме низькокалорійне і дуже поживне дієтичне м’ясо, яке підходить практично всім: дітям, прихильникам здорового способу життя, спортсменам, що стежить за своїм раціоном, і просто любителям кулінарних шедеврів.

Зокрема індичка багата вітамінами групи В, які грають ключову роль в обміні речовин, регуляції функцій нервової системи і формуванні гормонального фону організму. Вітамін B12 бере участь в переробці жирів, вуглеводів і білків, B2 – відповідає за освіту енергії, а B6 – стимулює процеси кровотворення.

Порція м’яса індички містить добову норму вітаміну PP, який необхідний для виділення енергії з вуглеводів і жирів, а також для білкового обміну.

Крім того, індичка містить майже стільки ж фосфору, скільки і риба. Цей макроелемент впливає на м’язову діяльність. Саме тому індичку включають в спеціальне меню – дієтичне, показане при важких фізичних навантаженнях та активної розумової діяльності.

Вміст холестерину в індичці значно нижчий, ніж у свинині або яловичині, а також в м’ясі інших птахів: на 100 г вихідного продукту – приблизно 20 мг в грудці і 40 мг в гомілці. Для порівняння: аналогічна кількість яловичини містить 72 мг холестерину, а свинини – 110 мг. Тому індичку можна сміливо включати в меню навіть при наявності серцево-судинних захворювань.

А завдяки високому вмісту натрію, м’ясо індички буде смачним з мінімальним додаванням солі, що також дуже корисно для здоров’я. Варто відзначити ще один важливий факт – в індичці міститься триптофан, що сприяє утворенню серотоніну – «гормону щастя». Таким чином, індичка стане ідеальним вибором для тих, хто звик насолоджуватися по-справжньому якісними і корисними продуктами!

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]