2020 рік став роком випробувань для кожного українця. Адже кожен мав навчитися жити та працювати в умовах карантину. Для багатьох це означало докорінну зміну звичок та звичного розпорядку дня. Проте знайшлися люди, які ставилися до таких обставин, як до можливості спробувати щось нове та проявити себе в інших сферах. Дітлахи спробували освоїти дистанційне навчання – і багатьом воно прийшлося до вподоби. Дорослі стали більше часу проводити вдома, своїм прикладом показуючи молодшому поколінню, як важливо відповідально ставитися до своїх обов’язків та роботи. І багато хто вперше познайомив дітей з своєю роботою.

Такі зміни не торкнулися тих працівників, хто безпосередньо залучений до виробництва та реалізації товарів першої необхідності – продуктів харчування, ліків, побутової хімії. Вони весь цей час продовжували працювати, проте в нових реаліях – при перебоях роботи громадського транспорту та з масковим режимом. І за це їм величезне наше «дякую»!

Адже мало хто з нас усвідомлює наслідки зупинки таких підприємств, та й навряд часто замислюються над таким питанням.

Саме тому в нових реаліях сьогодення виграють саме ті виробники, які максимально автоматизували свої виробництва та провели навчання для декількох спеціалістів, які можуть замінити один одного в разі необхідності. Адже машини не хворіють, практично не втомлюються та при правильному сервісному обслуговуванні радують керівників чудовою продуктивністю довгі роки. Сучасне виконання обладнання з нержавіючої сталі та в дизайні, що дозволяє легко проводити очищення та гігієнічну обробку, також додає безпеки виробничому процесу.

Особливо питання гігієнічності та безпеки є наріжним для виробників медичних засобів та ліків і продуктів харчування. Якщо ліки виробляються переважно зі складових, що є стійкими хімічними сполуками чи елементами, то продукти часто дуже чутливі до впливу навколишнього середовища. Тому виробники, що дбають про свою репутацію, приділяють велику увагу не лише виробничій безпеці. Водночас вони дбають про безпечну та привабливу упаковку, що, з одного боку, убезпечить продукт від впливу навколишнього середовища з його різноманітними мікроорганізмами та фізичними чинниками, а з іншого – забезпечить привабливий зовнішній вигляд на полиці магазину.

Компанія «Мультівак Україна» є одним із провідних операторів ринку пакувального обладнання. Також у портфелі компанії представлені торгові марки обладнання для м’ясопереробки, виробництва ковбас та ковбасних виробів, м’ясних делікатесів їх подальшого нарізання.

Наші спеціалісти можуть запропонувати сепаратори, вовчки, вакуумні шприци, мішалки, куттери, емульсітатори, перекрутчики, лінкерні пристрої, кліпсатори, етикетувальне та маркувальне обладнання, а також штабелери та все для автоматизації та поліпшення виробничих процесів. Йдеться про конкретні виробництва і запити, адже пам’ятаймо, що ті рішення, що підійдуть для маленької сімейної ферми, не згодяться для виробника з багатотонним виробітком. Так само, як рішення для виробництва курячого фаршу не будуть аналогічними рішенням для виробництва чевапчічів з яловичини та свинини. Перелічене автоматичне обладнання працює, заміняючи сотні робочих рук. І таку бездоганну роботу гарантує багаторічний досвід виробників обладнання та вмілість інженерів, що проводять монтаж і налагодження обладнання. Спеціалісти компанії «Мультівак Україна» кожен проект починають з глибинного аналізу потреб клієнта, підбору найкращого рішення, і супроводжують клієнта протягом усього часу експлуатації обладнання.

Читайте також, Беремо курс на м’ясний перекус

З повагою,

компанія ТОВ «Мультівак Україна»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я