Кращі рішення для пакування

413

Останніми роками універсальним методом пакування харчових продуктів вважають вакуумну упаковку, яка загалом годиться як для споживчих, так і не споживчих продуктів. Основний асортимент вакууматорів призначений для невеликих та середніх підприємств.

Вакуумна упаковка захищає продукт від пилюки, вологи, розвитку на його поверхні мікроорганізмів, які швидко розмножуються при доступі кисню. Заготовки, призначені для подальшого заморожування, зберігають свою структуру і корисні речовини при розморожуванні. Сири, ковбаси, копчене м’ясо і риба не обвітрюються і не всихаються.

На українському ринку пропонуємо вакуумний пакувальник-робот «Hippo/AS-V-320» японського виробника «Asahi Industry», який був розроблений так, щоб підприємствам було максимально зручно пакувати виготовлену продукцію. Характеристики «Hippo»: роботизований процес роботи; автоматичний та напівавтоматичний режими роботи; простота керування; має вбудовану чашу для рідин, тому може працювати із рідкими продуктами; працює з будь-якими видами, розмірами вакуумних пакетів та складом матеріалу;·безкамерний тип пакувальника, що дає змогу пакувати вироби різної довжини; інтелектуальне керування процесом вакуумування; висувне сопло для швидкого і легкого очищення.

Ультразвуковий точковий запаювальник Quppa QP-1 для пластикових коробок від компанії «Asahi Industry» вирізняється простотою у використанні. Завдяки цьому пристрою можна легко запаювати пластикову упаковку і пластикові матеріали в заданій точці як степлером, але без скоб. Запаювальник працює простим натисканням руки. У місцях зварювання запаювальник залишає невеличкі та непомітні точкові зварні шви. Розмір точки запаювання − приблизно 5х3 мм.Серед іншого компанія пропонує також вакуумні пакети «sous-vide» SUPER EXPORT (XXS) виробництва Нідерландів, вони якісні та міцні. Цю вакуумну упаковку виробляють за спеціальною технологією, що гарантує високі асептичні властивості завдяки введенню в пакети чистого повітря під час їх виробництва. Цей процес в подальшому також забезпечує легке відкриття. Пакети стійкі до впливу температур до 1200С.

Уся сировина, яку використовують у виробництві вакуумних пакетів «sous-vide» XXS, відповідає стандартам FDA. Пакети мають сертифікат ISO-22000, що створений на основі принципів НАССР. Вакуумні плівки, з яких виготовляють вакуумні пакети, не містять ПВХ, тому вони можу надалі бути переробленими.

Матеріали надано компанією «Ексіда»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я