Компанія Travaglini від 1950 року спеціалізується на сушінні, дозріванні, кондиціонуванні та логістиці для сирокопчених і сиров’ялених м’ясних і рибних продуктів, а також сирів і вже 7 десятиліть займає провідні позиції у цьому сегменті обладнання.

ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ

На відміну від традиційної системи, запропонованої багатьма західноєвропейськими виробниками, принцип TRAVAGLINI полягає у тому, що процесом дозрівання та кліматизації керує сам продукт, виходячи з встановлених параметрів виробництва.

Ковбаса
Хамон

ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА

На першій стадії термообробки протягом 8 годин ковбаса піддається інтенсивному нагріванню, що призводить до максимальної втрати вологості.

Після досягнення максимально заданого значення вологості в камері, автоматично вмикається потужний холодильний агрегат, що забезпечує швидке видалення вологи з поверхні продукту.

Згодом, після досягнення мінімально заданого значення вологості в камері, всі процеси зупиняються.

Оскільки всередині ковбасних виробів присутня так звана «активна вода», яка в фазі спокою ковбаси виділяється на поверхню, це призводить до збільшення вологості в камері.

Після досягнення максимального значення вологості процеси, описані вище, повторюються автоматично до повної готовності продукту.
Дана система повністю виключає появу так званого «гарту» і надає продукту класичний солодкуватий присмак, а не кислий післясмак.

Делікатесні ковбаси дозрівають у кліматичній камері
Хамон у процесі сушіння у кліматичній камері

Обладнання TRAVAGLINI, яке можна замовити в Україні:

кліматичні камери – використовуються для сушіння та дозрівання ковбас, делікатесної продукції, риби, сирів;

дефростери для різних м’ясних і рибних продуктів;

для виробництва піци;

білі зали для автоматичного нарізання та пакування готового продукту;

кліматизація виробничих площ.

Обладнання і технології для переробки м’яса, птиці, риби TRAVAGLINI ( Травальіні ) в Україні пропонує компанія “Котлін технолоджі”.

Матеріал надано компанією “Котлін технолоджі”

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я