Індивідуальна техніка для забою худоби

217

М’ясопереробні підприємства дедалі менше конкурують за ціновим принципом. Нині виграє не той виробник, продукція якого дешевша, а той, у кого вона якісніша. Для цього, звісно, потрібна відповідна сировина.

Отримати її можна, запровадивши сучасну технологію забою худоби. Надійними партнерами м’ясопереробників у цій важливій справі стануть компанії «Renner», «Baumann», «EFA» і «KT», офіційним представником яких на території України є компанія «Матімекс Україна».

«Renner»


Упродовж багатьох років компанія «Renner» спеціалізується на виробництві індивідуальної гнучкої техніки для забою худоби. Компанія пропонує повний сервіс – від проектування до реалізації індивідуальних проектів для підприємств, незалежно від їх продуктивності. «Renner» постачає обладнання високої якості, монтує його і забезпечує всім необхідним для безперебійної роботи.

Установки відповідають вимогам гігієни, захисту тварин, вони ергономічні, надійні в експлуатації та прості в обслуговуванні. Продуктивність забою – до 240 свиней і 60 голів ВРХ на годину.

«Renner» постачає комплексні системи або окремі їх компоненти залежно від бажання замовників. Функціональність усього виробництва базується на точній роботі транспортувальної техніки (ланцюгові транспортери, транспортери для порожніх гаків, пневматичні штовхачі, транспортери для штабелювання, пневматичні транспортувальні пристрої, вакуумні транспортувальні системи і транспортувальні стрічки), яку забезпечує система керування SPS. Оснащення виробництв транспортувальними системами і всім необхідним обладнанням забезпечить максимально комфортну й ефективну роботу підприємства.

«JWE Baumann»

Компанія спеціалізується на виробництві комплексного обладнання для первинної обробки худоби. Багаторічний досвід, передові технології та високий стандарт якості дозволяють фірмі «JWE Baumann» виготовляти надійні потужні машини, які успішно працюють на багатьох підприємствах.

Компанія пропонує широкий асортимент комбінованих машин для ошпарювання і видалення щетини – від малих, зате потужних BJ 180 S для фермерських господарств, до великих промислових ВМ 25 GT продуктивністю понад 30 свиней/год. Також компанія представляє автоматизовані потокові комбіновані машини JWE.

Пристрої для оглушення свиней відповідають високим вимогам безпеки і забезпечують гуманне ставлення до тварин. На замовлення агрегати для оглушення можуть бути оснащені трансформаторами, які забезпечать продуктивність від 30 до120 свиней/год.

«EFA-Meat Processing Power»
торгова марка компанії «Schmid&Wezel»

Висока якість і постійне удосконалення техніки, яку виготовляють на підприємстві з урахуванням побажань клієнтів роблять її успішною на ринку. Власне, основу розвитку «EFA» формують вимоги замовників, вони відображені у кожній машині з широкого асортименту компанії.

Поєднання високої якості з професійним обслуговуванням вивели фірму «Schmid&Wezel» на провідні позиції у сегменті допоміжного обладнання для м’ясопереробки. Дискові та стрічкові пили, а також електро- і пнемо-пристрої для оглушення, вироблені із міцного металу, є визнаним атрибутом успішного м’ясопереробного підприємства.


«KT-Koneteollisuus»

Фірму засновано 1938 р. Із покоління у покоління власники фірми високо цінують любов до праці, передають діловитість і вміння досягати поставленої мети. Це, разом із індивідуальним підходом до замовників, дає змогу виготовляти високоефективне та надійне в експлуатації обладнання.

Технічний прогрес потребує постійного удосконалення обладнання. Високу якість кожної машини і запасних частин гарантує впроваджена на підприємстві ефективна система контролю. Стрічкові пилки «КТ» виготовляють із використанням новітніх технологій, вони відповідають найсуворішим вимогам надійності й безпеки. Кожна деталь ретельно продумана, пилки «КТ» відповідають вимогам Європейського стандарту (European Standard prEN 12368 Band Saw Machines, Deсember 1995).

Стрічкові пилки «КТ» економічні в експлуатації. Їхнє технічне обслуговування не потребує великих матеріальних затрат, що гарантує тривалу безперебійну експлуатацію.

Представлене обладнання є унікальним. Якісний його підбір та подальше обслуговування спеціалістами компанії «Матімекс-Україна» відповідно до потреб підприємств зробить виробництво безперебійним і максимально ефективним.

Компанія «Матімекс Україна»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я