Варені ковбаси – одні з найпопулярніших серед українців м’ясопродукти. Попри приємний аромат і смак, вони мають високу харчову цінність завдяки вдалому поєднанню інгредієнтів та відповідній обробці сировини.

Смакові вподобання споживачів щодо варених ковбас дуже різняться, тому НВП «Центр харчових технологій» постійно вдосконалює й розширює асортимент смако-ароматичних сумішей для м’ясопереробних підприємств.

На сьогоднішній день на ринку склалася така ситуація, що м’ясопереробні підприємства вже не потребують окремих харчових добавок, їм потрібні готові рішення, які задовільнять їхні вимоги до готового продукту, наприклад, колір, смак, зовнішній вигляд, подовження термінів зберігання, тому спеціалісти нашої компанії підходять вже окремо до кожного замовника, надаючи комплекс послуг. Наші технології застосовують у виробництві варених,напівкопчених і копчених ковбас, сосисок тощо.

Кожен технолог знає, що свіже м’ясо вирізняється високою сполучною здатністю, але при подальшій обробці ця властивість втрачається. Як результат: м’ясний білок не може довго утримувати воду, а це зменшує термін зберігання готової продукції.

З метою збільшення виходу готового продукту і зниження собівартості, у компанії «ЦХТ» рекомендують застосовувати різні суміші для кутерування, наприклад, універсальну добавку NutriMeat. Додавання цієї суміші у виробництві ковбас дає змогу збільшити вологоємність м’яса, і відповідно – виріб стає максимально близьким за характеристиками до свіжого м’яса.

Загалом смако-ароматичні суміші для варених ковбас, наприклад, NutriMeat «Докторська», NutriMeat «Молочна» та інші, надають готовим виробам смаку і аромату, усувають органолептичні недоліки м’ясної сировини, покращуючи характеристики м’яса механічної обробки і емульсій.Вони містять класичні для варених ковбас екстракти кардамону і мускатного горіху.Наші смако-ароматичні суміші є комбінованими, але завдяки тому, що до їх складу входять натуральні екстракти, їх дозування у рецептурі ковбас є низьким.

Готові рішення нашої компанії не поступаються аналогам європейського виробництва та гарантують найкращий смак ваших ковбасних виробів.

Матеріал надано компанією «Центр Харчових Технологій»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я