Дотримання гігієни – невід’ємна частина роботи кожного підприємства і на це варто звертати особливу увагу. Високий рівень гігієни – синонім високої якості. Відсутність гігієни на виробництві призводить до серйозних наслідків, таких як мікробіологічне зараження харчових продуктів. Цього можна уникнути, дотримуючись певних санітарних норм, слідувати яким насамперед повинні працівники підприємства.

Сучасне гігєнічне обладнання для миття та дезінфекції оборотної тари на промислових підприємствах харчової галузі пропонує компанія «ВІНЧІТОРЕ» (м. Київ). Промислові мийні машини NIEROS® вирішують проблему з миттям палет та ящиків на виробництві.

Промислова мийна машина CL-T 250 для євроящиків

Ці компактні мийні машини на колесах спроєктовані для миття ящиків малого або середнього розміру з помірним рівнем забруднення. Рами у тунелі можуть бути перевстановлені для миття візків та обладнання інших розмірів. Машина складається з зони основного миття та зони споліскування.

Промислова мийна машина CL-T 250 для євроящиків

У процесі миття вода проходить очищення подвійною системою фільтрів. Фільтрована вода знову нагрівається  в резервуарі основної мийки. Подача води на ящики здійснюється  системою обертових форсунок за допомогою насоса з нержавіючої сталі.

Резервуар для води автоматично заповнюється під час увімкнення машини. Ящики автоматично завантажуються у мийний тунель з ланцюговим конвеєром. Швидкість подвійного ланцюгового конвеєра регулюється на панелі керування, залежно від ступеня забруднення.

Функції :

•          Пряме споліскування з головного резервуару з електричними нагрівачами (2х9 кВт)

•          1 оператор для контролю та обслуговування і обслуговування

•          Пристрій дозування дезінфікуючих речовин

•          Конвеєр з нержавіючої сталі

Машина обладнана механічним пристроєм дозування мийних засобів.

Промислові мийні машини тунельного типу  CL-T 400, CL-T 600 и CL-T 800 для миття євроящиків та європалет

Ці компактні установки підходять для миття усіх видів євроящиків  та європалет шириною до 800 мм (опційно до 1000 мм) із середнім рівнем забруднення. Завдяки регульованим напрямним  на одній машині можна мити контейнери різних розмірів.

Тунельна мийна машина

Мийні машини NIEROS® представляють собою модульну систему, у яку можуть входити наступні компоненти:

•          зона пропереднього миття та споліскування

•          зона основного миття

•          зона споліскування счистою водою

•          зона дезінфекції

•          модуль обдуву

•          система транспортування ящиків

У стандартному виконанні машини CL-T складаються з зони основного миття і споліскування, разділених зоною нейтралізації, усі інші зони встановлюються додатково.

Циркуляція води:

У процесі миття  гаряча вода, яка використовується, очищується системою фільтрів і повертається у резервуар для основного миття, де вона нагрівається і подається за допомогою насоса з нержавіючої сталі. Вода для основного миття постійно освіжається чистою гарячою водою, яка надходить з зони споліскування. Завдяки використанню системи циркуляції витрата води складає близько 1 л на ящик.

Транспортування  ящиків у машині здійснюється за допомогою подвійного ланцюгового конвеєра з нержавіючої сталі, швидкість якого регулюється на панелі керування.

Безпека: Насоси та нагрівальні елементи захищені від роботи всуху чисельними датчиками. Подвійна система фільтрів запобігає попаданню бруду у системи машини.

Опції:

  • електричне або парове нагрівання води
  • цифровий пристрій дозування мийного засобу (об’єм подачі мийного засобу встановлюється у відсотках)
  • пристрій дозування дезінфекційного засобу

Сушильні тунелі для ящиків CL-ABT 200

Сушильний тунель для ящиків CL-ABT 200

Після процедури очищення у мийній машині ящики та палети залишаються вологими. Універсальні тунелі для обдуву застосовують для видалення залишків вологи з контейнерів після миття. Вода видалається за допомогою сильного потоку холодного повітря, який подається вентиляторами через складну систему повітряних ножів.

Процес обдуву дає змогу видалити 90% залишкової вологи.

Універсальні тунелі можуть використовуватися окремо або як частина мийних машин тунельного типу CLT.

Для досягнення оптимальних результатів контейнери слід попердньо сполоснути гарячою водою при температурі 85 градусів Цельсія.

Промислові мийні машини NIEROS®

Оптимальна гігієна – абсолютна необхідність на харчовому підприємстві. Вибираючи оптимальну промислову мийну машину, надзвичайно важливими є висока продуктивність, ефективність та якість. Повноцінний асортимент промислових мийних машин NIEROS® – це відповідь для багатьох підприємств, де очікуються чудові показники миття поряд разом із зручністю застосування та низькими експлуатаційними витратами.

Кабінна мийна машина CL-K 200

За допомогою однієї з промислових машин NIEROS® будь-який брудний предмет можна помити швидко та ретельно. Ці багатофункційні або спеціалізовані мийні машини ідеально підходять для миття стандартизованих предметів, таких як ємності для укладання: євро або пластикові ящики, підноси, форми, коробки, стелажі, європіддони, кошики та євробіни; натомість повністю укомплектовані та налаштовані машини відповідають конкретним потребам та вимогам клієнтів. Зважаючи на це, мийні установки NIEROS® орієнтовані на новітні технології та доступні у багатьох різних версіях.

Компанія “Вінчіторе”

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 1 Оцінка: 5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я