Формування технологічної лінії для виробництва сосисок

602

Сформувати ковбасну технологічну лінію – легко. Як це зробити, наприклад, для виробництва сосисок у варіанті GN-1200II (GN-1200III), який пропонує китайська компанія «Helper» – відомий виробник м’ясопереробного обладнання, – розповів Дмитро САВЕЛЬЄВ, торговий представник цієї компанії в Україні.

Лінкер GN-1200II (GN-1200III)

– У базовій комплектації ковбасної технологічної лінії – вакуумний шприц, високошвидкісний лінкер та стійка для підвішування ковбасних виробів. Вакуумний шприц виконує роботу наповнювача, лінкер – формувальника. Підвішування готових виробів виконується автоматично.

У конструкції вакуумного шприца Helper ZKG-6500 (9000) передбачена регульована безступінчато швидкість наповнення ковбасної оболонки фаршем. Змінний набір цівок, широкий діапазон дозування дозволяють використовувати цей вакуумний шприц для виробництва широкого асортименту ковбасної продукції. Набивка оболонки цими шприцами здійснюється в умовах вакууму, отже білки й амінокислоти не піддаються окисленню, до того ж знищуються бактерії та мікроорганізми.

Вакуумний шприц оснащений серводвигуном, який забезпечує високу точність дозування. Лінія укомплектована підйомником: автоматична подача фаршу полегшує працю оператора. Корпус насоса, ротори й лопаті виготовлені з високоміцної сталі на високоточних оброблювальних центрах з ЧПК. Ідеальна герметичність та рівні поверхні дозволяють виконувати просте й швидке чищення машини.

Дозування фаршу можливе в діапазоні від 5 до 99999 грамів. Похибка при порціонуванні пастоподібного фаршу становить лише ± 2 грами (при дозуванні від 400 г), а структурного фаршу – ±5 грамів.

Шприц може так само успішно виконувати наповнення в оболонку паштету, масла, сиру і багатьох інших подібних за консистенцією продуктів. Є сумісним як з кліпсаторами будь-яких виробників, так і з лінкерними перекручувачами, стійками для підвішування ковбас.

Високошвидкісний лінкер GN-1200I

Високошвидкісний лінкер (скручувач/перекручувач) призначений для формування сосисок та сардельок шляхом періодичного перекручування оболонки на певній довжині під час її наповнення  фаршем за допомогою ковбасного шприца. У порівнянні з традиційним твістером,  лінкер GN-1200I   від компанії  «Helper» має низку вагомих переваг: він високошвидкісний, працює без перерв, потребує короткого допоміжного часу і гарантує низькі втрати і оболонки, і фаршу.

Машина складається зі скручувальної частини, транспортувальної частини з контролем довжини і трубки з перемикачем цівок. Може працювати з різними видами оболонок – натуральними, колагеновими, поліамідними або целюлозними.

Основні конструкційні переваги:

  • завдяки сервоприводу працює точно й надійно;
  • висока точність виконання операції підвішування сформованих ковбас;
  • довжина скручування і крутильні круги регулюються безступінчато;
  • зупиняє роботу, коли закінчується оболонка.

Технічні характеристики лінкера:

швидкість кручення                             1200 об./хв.
довжина скручування                                15-180 мм
розмір поліамідних оболонок                       30-38 мм
розмір колагенових оболонок                         13-35 мм
потужність                                                   2,65 кВт
тиск повітря                                            0,5-0,8 МПа
розміри                                             1460x620x1200 мм

Функціональність лінії для виробництва ковбасних продуктів можна розширити – завдяки її модульній конструкції, зокрема імплементацією кліпсатора. Їх в асортименті «Helper» є кілька моделей, наприклад,  дротовий кліпсатор JLSK-2. Він прискорено кліпсує (одночасно двома кліпсами) ковбасні вироби алюмінієвим дротом у режимі «нон-стоп». Має функцію автоматичного розрізування (до 20 розрізів).

Дротовий кліпсатор JLSK-2

Ми готові виконати монтаж, пусконалагоджувальні роботи на підприємстві замовника. Для обслуговування обладнання використовуються оригінальні сертифіковані запчастини. До всіх агрегатів і машин додаються гарантійні талони й технічна документація.

«Helper» виробляє термодимові камери, сепаратори для ковбасних виробів, кліпсатори, м’ясорубки й м’ясомішалки, кутери, фаршмісильні машини, ін’єктори для м’яса, вакуумні шприци, масажери, подрібнювачі замороженого м’яса, шпигорізки, слайтери, пилки для кісток, набір допоміжних пристроїв та інші агрегати.

М’ясопереробне обладнання ТМ «Helper» на українському ринку реалізує фірма «Міг Україна».

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я