Вимоги до безпеки харчових продуктів посилили попит на герметично запаковані продукти, тому підприємства-виробники стали активніше використовувати для фасування продукції полімерні лотки під запайку. І вони вже належно оцінили економічну вигоду цієї технології.

Лотки під запаювання – це спеціальні полімерні контейнери, які виготовляють з поліпропілену – міцного матеріалу, стійкого до вологи та перепаду температур. Лотки захищають вміст від механічних пошкоджень, вологи, пилу, та дії будь-яких речовин.

Переваги лотків під запайку:

Запаковуючи продукти у лотки під запайку, виробник отримує наступні переваги:

  • автоматизацію процесу упакування на спеціальному обладнанні,

універсальність – лоток може мати кілька відділень для різних продуктів,

абсолютну герметичність, яка суттєво продовжує термін зберігання,

захист під час транспортування (ризик випадкового розкриття лотка під запайку зведений до мінімуму),

збереження смакових якостей і свіжості продукту протягом певного часу, навіть при перевезенні на великі відстані,

продукт можна розігрівати у мікрохвильовій печі завдяки стійкості лотка до високих температур,

  • доступна ціна, зважаючи на усі переваги від застосування цієї технології.

А ще лотки під запайку – справжня знахідка, яка, демонструючи продукт з вигідного боку, привертає увагу клієнтів та збільшує продажі!

На лотках для фасування у вакуум-газ охолодженого м’яса, м’ясних виробів та птиці, а також на герметичній упаковці готових страв на автоматизованих лініях спеціалізується компанія «АЛЬКОР ПЛАСТ». 

В Україні  компанія представляє флагманську продукцію  заводу-виробника – поліпропіленові лотки під запаювання для птиці, м’яса, риби. Достатньо широкий асортимент та помірна ціна дали змогу компанії «АЛЬКОР ПЛАСТ»  успішно конкурувати з основними гравцями вітчизняного пакувального ринку.

Клієнти компанії – це і великі агрохолдинги,  і невеликі підприємства, які лише розпочинають виробництво з тестових обсягів продукції. Тому традиційно найбільш популярна технологія фасування у лотки під запайку у  промислових виробників, зокрема, м’яса та м’ясних виробів і птиці.  

Хто замовляє лотки під запайку?

Усе частіше тепер замовляють лотки під запаювання ресторани та кафе з сервісами доставки, яким важливо зберегти продукти неушкодженими при транспортуванні замовникам. Також затребувані полімерні лотки у торгових мережах з власними цехами переробки м’яса.

Пропонуючи комплексні рішення по упаковці в лоток, компанія прагне бути найкращим партнером – надійним та зручним для споживачів, які шукають економічно вигідної і надійної співпраці.

 Завдяки застосуванню технології фасування у лотки під запаювання  підприємства-виробники забезпечують цілісність упаковки продукту, підвищують терміни зберігання його свіжості (до 5 днів),  зменшують витрати на логістику, і як результат – у них зростають продажі та збільшується прибуток.

Фахівці компанії «АЛЬКОР ПЛАСТ» допоможуть потенційним замовникам оцінити, наскільки економічно вигідне це рішення, вибрати оптимальний лоток за співвідношенням ціна/якість і відповідно до поставлених завдань та потужностей  виробництва.

Нагавдаємо, що лотки під запайку- тренд сьогодення.

Мар’яна ГАМАЛЬ

ТОВ «АЛЬКОР ПЛАСТ»

Тел.: +38 (067) 67 95 167

email: alkorplast@gmail.com

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]