Фасована свинина виробництва KSG Agro з’явиться на полицях мережі супермаркетів

86

Агрохолдинг KSG Agro запустив власну лінію з випуску фасованої свинини у м Дніпро.  Про це повідомила прес-служба компанії.

Агрохолдинг KSG Agro запустив у м. Дніпро власну лінію з випуску фасованої свинини.  Лінія вакуумованого м’яса передбачає фасовку продукції, як в груповому, так і в порційному форматі.

Потужність лінії, оснащеної імпортованим обладнанням (з українським доопрацюванням), що дозволяє здійснювати фасовку в різні форми упаковок — від 2 до 8 кг, становить 1 тонна продукції на годину.

KSG Agro планує, завдяки власній лінії вакуумованого м’яса, здійснювати поставки свинини, виробленої свинокомплексом агрохолдингу у с.Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область), в торгові мережі.

В даний час стартував пілотний проект з мережею продуктових супермаркетів VARUS, куди поставляється кускове групове вакуумоване свиняче м’ясо вагою від 5 до 8 кг.

«Запуск лінії фасованого м’яса — ще один крок на шляху підвищення якості нашої продукції для кінцевого споживача, — коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, — Фасовка м’яса в вакуумовану упаковку різної форми підвищує збереження нашої свинини, а також більш безпечна для покупців в умовах  коронавирусної пандемії».

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]