Запорукою популярності виробу серед споживачів є неповторність його смаку й аромату, яку можуть підкреслити натуральні екстракти спецій і прянощів. Саме такі продукти на українському ринку вже понад 15 років пропонує підприємство «Бісмак».

В асортименті компанії – широкий вибір екстрактів: від перцю (чорного, духмяного, білого, стручкового), гвоздики, мускатного горіха, кропу, петрушки до базиліку, майорану, материнки, прованських трав тощо. Вони є оптимальною альтернативою цілим і подрібненим спеціям, надають виробу потрібного аромату, смаку, кольору, консистенції. При внесенні до фаршу екстракти спецій швидко розчиняються і легко розподіляються під час перемішування, завдяки чому не утворюються небажані вкраплення на розрізі варених ковбас. Для приготування варених ковбас, як і у виробництві копчених, копчено-запечених, сиров’ялених, холодців і зельців, ліверних та кров’яних, залежно від рецептури можна використовувати екстракти перцю чорного чи білого, горіха мускатного, кардамону, коріандру, часнику.

Натуральні екстракти спецій та прянощів, ефірні олії та натуральні барвники

спеції , прянощі
спеції , прянощі

Перевагами використання екстрактів для виготовлення харчових продуктів є:

  • стабільна якість, зручне транспортування, простіший пошук і підготовка до використання;
  • мікробіологічна чистота, властивості природних антиоксидантів (дуже важливий фактор, особливо при роботі в теплу пору року);
  • економічна привабливість – більшість екстрактів водночас ще й антиоксидантами, тому популярність їх постійно зростає.

Нагадуємо, що на Запоріжжі виробляють крафтові овочеві приправи


Компанія «Бісмак, ЛТД»

bissmak@i.ua

(о67) 470 94 76, (067) 954 76 53

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я