Ціни на свинину в ЄС знизилися на 16%

27

Середні ціни на свинину забійною вагою в ЄС становлять наразі 154 євро/100 кг. Це свідчить про більш високу націнку для виробників у регіоні порівняно з ринковими умовами в США, Канаді та Бразилії. Таким чином показник скоротився на 15,9% порівняно з минулим роком. Таку інформацію повідомляють аналітики Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії.

Завдяки попиту на свинину з боку Китаю, європейський ринок залишається відносно стабільним, незважаючи на несприятливі умови, що виникли в результаті спалахів Covid-19.

Так, в AHDB пояснили, що у першому  півріччі цього року ціни на свинину від основних світових експортерів знижувалися.

Натомість, Індекс цін на свинину від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в серпні склав 93,2 пункта, майже не змінившись порівняно з минулим місяцем. Ціни на яловичину, птицю і баранину знизилися, а на свинину — зросли вперше за чотири місяці .

«За даними ФАО, недавнє зростання цін на свинину пояснюється різким збільшенням імпорту до Китаю (548 тис. т у липні).  Тим часом, глобальні поставки дещо скоротилися через зниження забійної ваги у поєднанні з тривалим закриттям заводів у деяких країнах-виробниках», — прокоментувала Бетан Вілкінс, старший аналітик AHDB.

Нагадуємо, у 6 разів зросли прибутки одного з найбільших виробників свинини в Україні

Джерело: pigua.info

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я