11 років ТОВ «БРАМА-Р» виготовляє металеві та алюмінієві конструкції, пропонує сучасні та якісні німецькі двері та ворота всіх типів, торгових марок Hörmann, Metaflex. Виконує монтажні та сервісні роботи (більш детально ви можете ознайомитися тут: www.brama-r.com/bramar).

З 2018 року ми успішно розвиваємо новий напрям – обладнання та витратні матеріали для підприємств харчової промисловості.

Нашими клієнтами є найкращі підприємства України: м’ясокомбінати, молокозаводи, овочепереробні фабрики, харчоблоки цехів, ресторани, готелі, лікарні, школи і дитячі садочки.

Досвідчені фахівці запропонують продукцію світових лідерів – виробників: Vikan, Falconbrush, Fr. Dick, Icel, Dunlopboots, Sika, Lemigo, Schlachthausfreund, з якими підписані ексклюзивні і дилерські угоди. Ми працюємо над збільшенням складських запасів, розширюємо асортимент та географію поставок. З впевненістю гарантуємо якість та  ексклюзивність нашої продукції. Детальніше з асортиментом ви можете ознайомитися тут: lfood.com.ua.

Шукаєте якісний інвентар для професійного прибирання? Ми вам допоможемо, адже у нас є в наявності вся лінійка прибирального інвентарю в 12 кольорах, що дозволяє розділяти зони для прибирання відповідно до НАССР.

Уся представлена продукція відповідає вимогам Законодавства України і ЄС та має всі необхідні дозвільні документи для підтвердження якості.

BRAMAR

Наші інтернет-магазини: lfood.com.ua та lfood.prom.ua

Наш канал у Facebook: www.facebook.com/LFOOD-564546703950993

тел:+38 067 220 06 38, +38 067 403 60 11

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я