«Belosvet» – провідний виробник на ринку снеків

468
снеки

За офіційними даними у США з’їдають 10 кг снеків на рік. Натомість, у європейських країнах –близько 6-7 кг. В Україні вживання снеків розвинене менше, але попри те близько 25% населення України споживають снеки щодня. Особливий пік припадає на літо, коли снеки купують як закуску до напоїв. Натомість м’ясні снеки популярні в осінньо-зимовий період.

Найчастіше люди вживають снеки в якості перекусу на ходу або як закуску, вони смачні і поживні, а їх різноманітність насправді вражає пересічного покупця, розповідає Тарас Белосвет, генеральний директор компанії «Белосвет».

М’ясні снеки, бастурма, кабаноси, в’ялені види м’яса, джерки, різноманітні види горішків тощо – тут насправді вибір вражає. І як на мене, вже всі види снеків, які можна було запропонувати на ринку, вже існують. Основна ідея, яку намагаються донести до кінцевого споживача виробники, що снеки – це повноцінний енергійний перекус, яким можна носити з собою, у них тривалий термін зберігання (від 6 до 18 місяців).

м'ясні снеки
м’ясні снеки
Наша компанія пропонує на українському ринку снеки під ТМ «Белосвет». Крім того, ми пропонуємо комплекс послуг. А саме: запаковуємо продукцію на замовлення клієнта під його ТМ, з використанням стилістики і фірмових кольорів. Наприклад, для пивних мереж ми робимо брендування закусок до пива відповідно до стилю самого пива, таким чином значно збільшуємо об’єми продажів.

За нашими маркетинговими дослідженнями найбільша кількість снеків продається саме у пивних точках. Там зазвичай реалізують вагові снеки, і це не дивно, адже вони дешевші, аніж скажімо запаковані. Але тут ми стали помічати, що власне під час години-пік, у великих чергах споживачі купують пиво, а затримувати велику чергу, щоб добрати собі снеків – не насмілюються. За нашими маркетинговими дослідженнями, у чергах продається 5% закусок, а коли у магазині порожньо і немає натовпу – понад 30% закусок. Тут різниця дуже помітна і тут йдеться про великі недопродажі саме снеків. Тому зробили упаковку для снеків, враховуючи усі нюанси у цьому сегменті, щоб споживач міг сам обрати продукт і в тій кількості, яка йому потрібна. Таким чином утворюються гібридні магазини.

м'ясні снеки
м’ясні снеки

Ще одна тенденція, яку зараз доводиться спостерігати – це те, що споживач хоче отримати більшу вираженість й так би мовити, вибуховість смаку. Тому у наших планах є виробництво соусів до снеків. Адже різноманітні соуси можуть значно розширити палітру смаків. Наприклад, купити один вид снеків і до нього кілька видів соусів, у кожному випадку смак цього снека буде відрізнятись один від одного. Яскравість смаків буде однозначно більшою. Тому зараз нашим основним завданням є розробити такі рецептури соусів, які будуть дуже добре поєднуватись з різними видами снеків.

Тож на майбутнє нашим основним завданням буде додати пікантності та вираженості смаку снекам, і це в наших силах.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]