При будівництві нового чи реконструкції харчового виробництва багато часу витрачається на пошук надійних рішень для підлоги. Власник виробництва спочатку звертається до профільних проектних організацій, і перше, що їм потрібно – це надати технічне завдання на проектування. Також варто обов’язково врахувати, що покриття підлоги на промислових об’єктах, де виготовляють харчову продукцію, має відповідати встановленим нормативним вимогам. Зносостійкість, опірність хімічним впливам і перепадам температур, міцність і еластичність – такі вимоги до матеріалу підлоги.

Компанія-виробник BAUTECH-Ukraine виготовляє високоякісні підлоги для харчового виробництва і пропонує ефективні способи укладання підлогового покриття. Ми уважно стежимо за змінами вимог, щоб продукція відповідала стандартам, а також особистим побажанням замовника.

Особливості поліуретанових підлог

Поліуретан-цементні підлоги розроблені для приміщень з вологими режимами експлуатації, де можливі суттєві навантаження (удари, потоки води і продуктів виробництва, абразивні навантаження, хімікати, термоудари, гаряча вода чи пара тощо). Усі ці навантаження протягом тривалого часу здатні витримувати лише поліуретан-цементні покриття.

Поліуретан-цементні покриття вирізняються хімічною та механічною стійкістю, витримують діапазон температур від -60 до +130°С, їх легко мити, водонепроникні, не пиляться, є безпечними для продуктів харчування; відповідають усім директивам ЄС та вимогам HACCP.

Особливо добре ці покриття зарекомендували себе на підприємствах харчової промисловості, а саме на м’ясокомбінатах, в цехах розливу напоїв і соків, на бойнях.

Поліуретанова підлога

Перевірена якість від BAUTECH-Ukraine

Підлоги для використання в харчовій промисловості, представлені компанією BAUTECH-Ukraine, відповідають усім вимогам у цій сфері, зокрема вони:

нетоксичні. У виготовленні покриття використовують тільки безпечні матеріали, які не містять шкідливих речовин, а отже не становлять небезпеки для продуктів харчування;

прості в прибиранні та дезінфекції. Структура наливної підлоги забезпечує легкий догляд, миття, не вимагаючи спеціальних пристроїв для видалення забруднень;

непроникні і герметичні. Особлива технологія виробництва покриття для харчової промисловості робить поверхню ідеально рівною, без будь-яких помітних швів і зазорів.

Потрібно пам’ятати, що якісна підлога починається з правильно складеного технічного завдання на проектування, спроектованого конструктиву підлоги, усіх вузлів примикань та проходжень мереж, а також якісного виконання усіх елементів підлоги. Зазвичай монтаж бере на себе замовник або генпідрядник, які не завжди якісно здатні їх змонтувати, що веде в майбутньому до попадання вологи в основу підлоги, і як наслідок, руйнування полімерного покриття.

Технічний відділ нашої компанії візьме під контроль весь комплекс будівельних робіт, а саме: планування та ущільнення основи, облаштування бетонної підготовки, нанесення відсічної горизонтальної гідроізоляції, в’язання арматурних каркасів, укладання та затирання бетону під полімерне покриття, проводимо дробеструйну обробку основи перед нанесенням полімерного покриття та наносимо полімерне покриття, облаштовуємо полімерний плінтус.

Окрім того, фахівці компанії можуть зробити оцінку існуючого стану підлоги та розробити рішення з її покращення, щоб досягти вимог HACCP. Основними з яких є: наявність плавного переходу між підлогою та стіною, водонепроникність покриття підлоги, легкість її прибирання мийними засобами. Для оцінювання наявного стану підлоги проводимо її інструментальне обстеження, де визначаємо міцність основи, її вологість, адгезію та когезію різних її шарів з допомогою штатного сучасного обладнання європейського виробництва. На основі цих даних, вимог до витривалості нового покриття, а також експлуатаційних умов відповідно до конкретного підприємства, підбираємо матеріали.

ТОВ «БАУТЄХ-Україна»,

65031, м. Одеса, вул. Хімічна, 4/1

+38 (048) 737-79-97,  +38 (048) 737-77-44

 info@bautech.com.ua

www.bautech.com.ua

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я