Компактний апарат для філетування курятини

557
Chicken

Іноді для приготування страв необхідно мати не цілісний продукт (рибу, птицю, тощо), а його філе – м’якоть. Філетування – процес, суть якого полягає тому, щоб відокремити м’якоть продукту від кісток, шкіри, плівок, сухожиль, хрящів, жирової тканини. Загалом філетування належить до особливої техніки нарізання, основним призначенням якої є підготувати продукт для подальшого використання як сировину для приготування різних страв і закусок.

Не секрет, що філе з грудки курки – один із найдорожчих і цінних видів м’яса. Останніми роками дуже часто особливо в супермаркетах споживачі цікавляться вже готовим в філе, яке не лише відокремлене, а ще й акуратно порційно нарізане й запаковане.

Компанія «ГАСЕР-Європа» на українському ринку пропонує компактний настільний апарат TF-300 для філетування грудки будь-якого типу продуктивністю до 300 кг/год. Завантаження і вивантаження продукту відбувається з одного і того самого боку. Апарат нарізає грудки на 4 або 5 філе.

Грудки, порізані на 5 філе в апараті TF-300

Окрім цього, для автоматичного виробництва фрикадельок у компанії представлено дві моделі пневматичних апаратів: S-1500P і S-1500V. На першому можна виготовляти фрикадельки від 7 до 35 г, на другому – від 7 до 60 г. Апарати працюють від гідравлічного або вакуумного шприца, який подає фарш будь-якого типу.

Виробнича потужність апарата – до 7500 фрикадельок на годину залежно від типу фаршу і швидкості шприца. Варто приєднати до нього відвідний транспортер, який буде скидати м’ясо в панірувальну машину, в морозильну камеру або в піч для смаження. Усі ці апарати також пропонує наша компанія. До пристрою для фрикадельок можна встановити механізм для виробництва крокетів. Це − м’ясні безоболонкові ковбаски циліндричної форми, причому у кожній країні є власні рецепти цього продукту, в Іспанії, наприклад, до фаршу додають соус бешамель. Виробнича потужність крокетної лінії – 10 000 крокетів/год, вага – до 60 г.

Торік ми почали серійне виробництво нових апаратів для виробництва шашликів у супермаркетах. Потужність – до 1400 шашликів/год. Апарат використовують для насаджування шашлика на паличку, палички використовують дерев’яні діаметром 2,5 або 3,8 мм і довжиною від 120 до 300 мм. Довжину і розмір шашлика можна регулювати. Миття апарата автоматизоване.

Новинка компанії!

Суміш для рідкого паніруванняльєзон, виробництва Іспанія. Панірування робить продукт більш привабливим, соковитим, покращує його смакові якості, він не пригорає, і зберігає свої корисні властивості, а також панірування збільшує собівартість продукту, так як загальна маса виробу збільшується більш ніж на 30% маси готового виробу.

Суміш для рідкого панірування – льєзон

До складу суміші входить пшеничне борошно і пшеничний глютен, суміш не містить консервантів і ГМО. Льєзон має високу в’язкість, що забезпечує хороше налипання панірувальних сухарів, при цьому запах і смак відсутній, є сертифікат якості ЄС. Спосіб приготування доволі простий, 200 -300 грам сухої суміші розчинити 1 л води і її можна використовувати у роботі.

Компанія «Гасер-Європа»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я