Сучасні  реалії – самоізоляція та карантин – вплинули на вимоги безпеки харчових продуктів та посилили попит на герметично запаковані продукти та на саму упаковку. Тому харчові підприємства були змушені прискорити прийняття рішення про перехід на нові технології збереження та безпеки виробів.

Виробники усе частіше звертають увагу на нову упаковку та шукають постачальників, які запропонують найкращі умови співпраці. У «ковідні» часи особливо підвищився попит на лотки під запаювання, які дають змогу виробникам м’ясних виробів зберегти продукти у свіжому стані протягом усього терміну придатності.

Комплексні рішення по упаковці в лоток

Український ринок упаковки сформований досить давно, має своїх лідерів і поява нового гравця не буває непоміченою. Сьогодні представляємо молоду компанію – ТОВ «АЛЬКОР ПЛАСТ», яка за неповних 2 роки не лише утвердилася на українському ринку упаковки, гідно конкуруючи із «старожилами», але й наполегливо збільшує частку ринку у своєму сегменті комплексних рішень по упаковці в лоток.

Компанія представляє в Україні продукцію добре знаного у країнах СНД заводу АТ «Георг Полімер». Цей виробник спеціалізується на виробництві контейнерів, вологопоглинальних серветок, плівок для запаювання лотків і пропонує комплексні рішення для герметичної упаковки СКІН та МГС охолодженого м’яса та птиці, фаршу та напівфабрикатів, а також на герметичній упаковці готових страв на автоматизованих лініях з обробки та фасування у лотки із застосуванням вакуумування чи модифікованої газової атмосфери.

Виробник, якого представляє в Україні «АЛЬКОР ПЛАСТ» – високотехнологічне та інноваційне підприємство, яке минулого року вийшло на новий рівень цифровізації. Запроваджена система реєстрації та обліку виробничих операцій і управління бізнес-процесами на базі 1С ERP дала змогу засобами Power BI організувати систему моніторингу показників у режимі онлайн. Компанія стала абсолютно прозорою у будь-яку пору доби, що дало серйозний ріст рівня керування процесами і як результат – зниження витрат.

У рамках розвитку цифрових сервісів підготовлено та запущено у тестовому режимі доступ постійних партнерів до системи підприємства для самостійного розміщення замовлень.

А з серпня 2020 року замовники заводу мають змогу не лише ознайомитися з процесом виробництва поліпропіленових лотків під запаювання, але й використати можливості шоуруму, щоб перевірити увесь технологічний процес у тестовому режимі. 

Поліпропіленові лотки в асортименті

ТОВ «АЛЬКОР ПЛАСТ» в Україні представляє флагманську продукцію  заводу-виробника – поліпропіленові лотки під запаювання для птиці, м’яса, риби. Асортимент товару достатньо широкий, а ціна – помірна, тому досить приваблива. Ці два ключових фактори дозволили компанії за порівняно короткий час успішно скласти конкуренцію основним гравцям пакувального ринку.

Сьогодні у числі клієнтів компанії – як крупні агрохолдинги, так і підприємства, які лише розпочинають виробництво з невеликих тестових обсягів. І для кожного з них підприємство прагне бути найкращим партнером.

На стан пакувальних компаній впливають різноманітні фактори: структура споживання, доходи громадян, екологічні тренди, ріст вітчизняної харчової промисловості та підвищення рівня вимог до безпеки, яке транслюють харчовикам роздрібні мережі. Але вже відомо, що впровадження герметичних систем – це великий довготерміновий тренд і технологічна революція.

Свіжі продукти з м’яса та птиці ще ніколи не були так доступні людям. Це ж стосується і сервісів доставки та продажів онлайн. Отже і є куди рухатися підприємству, поліпшуючи матеріали та рішення, які зможуть змінювати життя звичайних людей на краще.

Мар’на ГАМАЛЬ

ТОВ «АЛЬКОР ПЛАСТ

Тел.: +38 (067) 67 95 167

email: alkorplast@gmail.com

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я