45 – 47 грн/кг коштуватимуть свині забійних кондицій 10 – 16 серпня 2020 року

45

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» оприлюднив власний прогноз закупівельних цін на 10 – 16 серпня 2020 року: 45 – 47 грн/кг на свиней живою вагою.


Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 10 – 16 серпня 2020 р.: 45 – 47 грн/кг на свиней живою вагою.

Цінова ситуація на ринку живця свиней дійшла максимальної позначки та стабілізувалась. Традиційно в літню спеку годівля у свинарстві, без корекції на літні раціони, призводить до недобору потрібної живої маси, що закономірно спричиняє короткострокове зменшення пропозиції і тимчасове підвищення цін на живих свиней. Утім, наприкінці серпня ця відкладена пропозиція надійде на ринок із надлишком, тож слід очікувати подальшого зниження ціни до минулих рівнів.

На ціну на свинину тиснуть, окрім обсягу її пропозиції на ринку, коливання цін на інші категорії м’яса. Зокрема, поточного тижня найбільший виробник курятини в Україні оголосив про зниження цін на свою продукцію на 15%. Через актуальний невисокий рівень платоспроможності населення така зміна цін може призвести до подальшого зміщення попиту на користь курятини.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні певною мірою різняться за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі, – йдеться у повідомленні пресслужби Асоціації https://association-mg.com.ua/dilovuy-daidjest/308-prognoz-zakupivelnikh-tsin-na-svinej-na-33-j-tizhden-2020-r   

***

Як повідомляла М’ясна індустрія, Асоціація «М’ясної галузі» започаткувала безпрецедентну Програму розвитку мясної індустрії України «Нове свинарство 2025» https://mi.harchovyk.com/nove-svynarstvo-2025-20-mln-svynej-do-2025-r-dostupni-cziny-na-myaso-dlya-naselennya/. Вона реалізовується у партнерстві із Центром підвищення ефективності в тваринництві https://ciab.expert/ua/ та сприятиме швидкому досягненню результатів у зниженні собівартості та виході України на конкурентний з основними країнами-експортерами свинини рівень ефективності вирощування свиней.

Приєднатися до Програми можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1fSXlEgHDPlCIXxvIu0_3me42NTPdZY-jyzCyd2o5KOE.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я